Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.
Rize
Haber
29 Ocak 2018 - Pazartesi 22:22 Bu haber 4838 kez okundu
 
Aziz Yıldırım: Fenerbahçe FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.
Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün ilk büyük çaplı sosyal sorumluluk projesi olan, 1907 Okul 1907 Pota Projesi kapsamındaki pota açılışı yapmak ve temaslarda bulunmak üzere hafta sonu bulunduğu Rize’de önemli açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
Aziz Yıldırım: Fenerbahçe  FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.

  Açılış öncesi geldiği Rize’de Rize Fenerbahçeliler Derneğinin düzenlemiş olduğu  yemeğe katılan  Başkan Yıldırım Rizevizyonʹa önemli açıklamalarda bulundu Başkan Yıldırım; Fenerbahçeʹye 2006 ve 2009 yılı dahil olmak üzere yapılan operasyonların sonucunda, 3 Temmuz 2011 operasyonu yapılarak, kulübümüzü yok etme çalışmaları başlatıldı. Fenerbahçe camiası olarak yaşanılan bütün olaylara set çekip duvar olduk.

Fenerbahçe direnmeseydi  “FETÖ 15 Temmuz öncesi Türkiye’yi ele geçirecektiˮ. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe kendisine kurulan kumpasa direnmeseydi FETÖʹcüler ülkeyi daha önceden teslim almış olacak, 15 Temmuz darbe girişimine gerek kalmayacaktı” dedi.

ˮFETÖ konusunda 17-25 Aralıkʹtan sonra dönenler varˮ diyen Yıldırım, ˮBunların yarın öbür gün Mevlana gibi yine dönmeyeceklerinin garantisi var mı?

17-25 Aralıkʹtan önce yaşananlarla ilgili de herkes hesap vermeliˮ ifadesini kullandı. 3 Temmuz 2011ʹden sonra kulüp ve taraftar ayağa kalktı, direnişe geçti. Ben içerideyken duyuyordum, işadamlarını, sanatçıları alacaklardı ve dalga dalga geleceklerdi.
Yapamadılar. Çünkü biz dik durduk. Yoksa 100 katı daha fazla olay yaşanacaktı. Eğer bizi ele geçirselerdi, teslim olsaydık, Fetullahçı Terör Örgütü 15 Temmuz darbe girişimine kalkışmazdı. Toplumun en duyarlı ve en önemli kesimini yok edeceklerdi ve amaçlarına kolay bir şekilde ulaşacaklardı. 15 Temmuz gecesi kendisini deşifre eden bu illegal yapı bizim sözde şike yargılamaları esnasında her vesile ile kullandığımız ˮNe şikesi! Memleket elden gidiyorˮ ifadesindeki, memleketi ele geçirmeye çalışan illegal yapının ta kendisiydi.

Fenerbahçe Camiası, o gün olduğu gibi bugün de FETÖ/PDY diye adlandırılan bu yapıyla mücadelesini sürdürmektedir. Aziz Yıldırım önemli bir konuya dikkat çekerek; 2010 sezonunda Bursaspor’un şampiyon olduğu sezon  şayet Fenerbahçe  şampiyon olsaydı  operasyon ozaman olacaktı 

2011 sezonunda  şampiyon biz değil de  Trabzon olsaydı  3 Temmuz  operasyonu  kesinlikle olmayacaktı  !..  3 Temmuz 2011ʹden beri gösterdiği kararlı duruşuyla Kulübünün ölüm kalım mücadelesinde bu ne idiğü belirsiz yapıya geçit vermeyen Fenerbahçeliler ile 15 Temmuz gecesi tankların önüne geçerek vatan savunması yapanlar aslında aynı amaç için çabalıyordu.

Yıldırım : FETÖ Terör örgütüyle siyasette Cumhurbaşkanı ve  birkaç kişi dışında kimse mücadele etmiyor. ! Eğer ben de Fenerbahçe’den ayrılırsam kimse FETÖ’yü takip etmez. Maalesef FETÖ mücadelesinde samimiyetle mücadele eden çok insan yok. ”diyerek sözlerini tamamladı .

İLGİLİ HABERİMİZ

Fenerbahçeʹye Yönelik Yapılan Şike Operasyonunda  Futbolun FETÖ imamı Ali Şenel olduğu Ortaya çıktı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aziz, Yıldırım:, Fenerbahçe, , FETÖ’ye, Direnmeseydi,, 15, Temmuz’a, Gerek, Kalmayacaktı, !.,
Yorumlar
Haber Yazılımı