Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'unda Önemli Çağrı !.. google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Rize
Haber
17 Ocak 2021 - Pazar 04:13 Bu haber 790 kez okundu
 
Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'unda Önemli Çağrı !..
Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu;Türkiye nin 78 ilinden ve 14 ülkeden gelen başvuruları hızlıca değerlendirip temsilciliklerimizi atamaya devam ediyoruz bu teşkilat tüm Osmanlı torunlarınin dir ve Alem-i İslam’ın hizmetindedir.
GÜNDEM Haberi
 Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu'unda Önemli Çağrı !..

Cümleten selamün aleyküm 
Genel  Başkanlığını yürüttüğüm ve Osmanlı sevdalısı kardeşlerimle yol yürüdüğüm Devlet-i Aliyye Ocakları olarak Allah'ın lütfu ve Osmanlı sevdalısı  kardeşlerimizin teveccühü ile kısa zamanda çok yol katettik.
Türkiye nin 78 ilinden ve 14 ülkeden  gelen başvuruları hızlıca değerlendirip temsilciliklerimizi atamaya devam ediyoruz  bu teşkilat tüm Osmanlı torunlarınin dir ve Alem-i İslam’ın hizmetindedir. 


bu vesile ile yapmış oldukları fedakarca çalışmalardan  ötürü başta Genel Başkan  Vekilim Ahmet  Zahit Dizdar Beyefendi olmak üzere tüm Genel Başkan Yardımcılarıma, Genel Merkez Yönetim Kuruluma, İl Başkanlarıma  ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Rabbim hepinizden razı olsun. 


Şunuda ifade etmek isterim ki Ahmet Zahit Dizdar  her noktada benim vekilimdir onun  sözü benim sözüm hükmündedir. Tüm teşkilatlarımız hiyerarşik düzene uymak ve uygulamaktan sorumludur. 


Biz Osmanlı torunlarıyız ve Osmanlı demek birlik demektir beraberlik demektir. Bizler hiç bir zaman fitne çıkartanların kulis yapanların yanında olmadık. Emre itaatsizlik yapıp başkaldırmadık. Allah-u Teala’da bizleri 600 yıl ümmet-i Muhammed’e hizmet etme şerefine nail etti.


 Devlet-i Aliyye ocaklarınıda bu anlayış üzerine bina ettik.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun 
Selam ve dua ile vesselam.


Devlet-i Aliyye Ocakları Genel Başkanı 
Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu...

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Devlet-i, Aliyye, Ocakları, Genel, Başkanı, Abdülhamid, Kayıhan, Osmanoğlu'unda, Önemli, Çağrı, !..,
Yorumlar
google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Haber Yazılımı