Fahrettin Kaya Görevden Uzaklaştırıldı google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Rize
Haber
11 Mart 2020 - Çarşamba 19:57 Bu haber 3268 kez okundu
 
Fahrettin Kaya Görevden Uzaklaştırıldı
Rize eski Belediye başkanı Halil Bakırcı nin başkanlığı döneminde Bakırcı nın özel kalem müdürlüğü görevini sürdüren ,süreçte başkan Bakırcı ile ters düşen ve özel kalemdeki görevinden uzaklaştırılan Fahrettin Kaya bugün bakanlıkta ki daire başkanlığı görevinden de uzaklaştırıldı
RİZE HABERLERİ Haberi
Fahrettin Kaya Görevden Uzaklaştırıldı

Rize eski Belediye başkanı Halil Bakırcı nin  başkanlığı döneminde Bakırcı nın özel kalem müdürlüğü görevini sürdüren ,süreçte başkan Bakırcı ile ters düşen ve özel kalemdeki görevinden uzaklaştırılan Fahrettin Kaya bugün bakanlıkta ki daire başkanlığı görevindende uzaklaştırıldı.

Kaya nın görevden uzaklaştırılmasına Rize li vekillerin karşı çıktığı buna rağmen görevden uzaklaştırılmasına engel olamadıkları iddia edildi.

Kaya nın görevinden neden uzaklaştırıldığı konusunda ise somut bir gerekçe gösterilmesiği bakan yardımcısının Kaya ile çalışmak istemediği yeni bir yapılanmaya gidildiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Fahrettin Kaya başka bır bakanlığa geçiş yapacağı ve kendisine buralarda yer edinmek isteyeceği öne sürüldü.

Bir elin parmağı kadar olan Rizeli bürokratlarının hızla azaldıgı, Başkent ANKARAʹda,Rizeliʹlere yapılan bu son operasyonla bir koltuk daha kaybetmiş olduk.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fahrettin, Kaya, Görevden, Uzaklaştırıldı,
Yorumlar
google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Haber Yazılımı