Köseoğlu,TÜMMED RİZE İl Temsilcisi Olarak Atandı..
Rize
Haber
30 Kasım -0001 - Çarşamba 00:00 Bu haber 768 kez okundu
 
Köseoğlu,TÜMMED RİZE İl Temsilcisi Olarak Atandı..
Rizevizyon imtiyaz sahibi Osman Köseoğlu, merkezi Adana' da olan Tüm Medya Mensupları Derneği(TÜMMED) RİZE İl Temsilcisi olarak atandı..
RİZE HABERLERİ Haberi
Köseoğlu,TÜMMED RİZE İl Temsilcisi Olarak Atandı..

Köseoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada: İmtiyaz sahibi olduğum rizevizyon haber portalımızla,ÇAY'in Başkenti Rize'nin,Sosyal,Kültürel ve Ekonomik alanlarda yapacağımız objektif haberlerle ilimizin sesi kulağı olmaya çalışacağız..

Yıllarca basın sektöründe başarıyla görev yapan TÜMMED Derneği Başkanı dostum Resul Bozkurt beye ayrıca teşekkür ediyorum..

Bizi izlemeye devam edin....

Osman Köseoğlu kimdir!

1969'da Rize'nin Kendirli beldesinde doğdu. ilk Okulu, Kendirli ilkokulun ’da Okuduktan sonra, bir buçuk yıl dini eğitimini, Kendirli Kur’an kursunda ve Beldedeki hocalardan aldı.

Ardından 1982 yılında Kendirli Ortaokulu’na girerek 85 de 1. likle mezun oldu. 1985 yılında Rize 2. Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümüne başlayan Köseoğlu, 88 yılında mezun oldu ve ardından Vatani görevini yapmak üzere Tunceli Ovacık 1. Komando Bölüğünde komando çavuş olarak başarı ile terörle mücadelede görev yaptı.

Okul Takımıda’da olmak üzere, 1985-1997 yılları arasında Kendirli Spor ’da başarıyla futbol oynayan, bir Doğa hayranı, hayvan sever olan, başta rizevizyon olmak üzere, çok sayıda makalesi yerel sitelerde yayınlandığı gibi, yerel gazetelerde yayımlanan Köseoğlu evli ve 3 çocuk babası

Osman Köseoğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köseoğlu,TÜMMED, RİZE, İl, Temsilcisi, Olarak, Atandı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı