Külünk: Şehit Altuğ Verdi Rize'de Büyük Bir FETÖ Operasyonu Yapacaktı! VİDEO
Rize
Haber
29 Aralık 2020 - Salı 18:00 Bu haber 2813 kez okundu
 
Külünk: Şehit Altuğ Verdi Rize'de Büyük Bir FETÖ Operasyonu Yapacaktı! VİDEO
11 Aralık 2018'de makamında şehit edilen Rize emniyet Muduru Altuğ verdi davasının bugün ki duruşmasında İstanbul eski milletvekili Metin Külünk'ün tanık olarak ifadesi damgasını vurdu.. Külünk" Altuğ Verdi Şehit olmadan 3 gün önce Rize'de kendisini makamında ziyaret esnasında cebinden bir isim listesi çıkardığını, ve Rize'de büyük bir fetö operasyonuna imza atacağını ifade etti!..
RİZE HABERLERİ Haberi
Külünk: Şehit Altuğ Verdi Rize'de Büyük Bir FETÖ Operasyonu Yapacaktı! VİDEO

11 Aralık 2018'de makamında şehit edilen  Rize emniyet Muduru Altuğ Verdi davası bugün Rize Adliyesinde devam etti. Mütealanın verildiği ve kararın 7 Ocak tarihine ertelendiği  mahkemede,İstanbul eski milletvekili Metin Külünk'ün, tanık olarak dinlendiği  ifadesi güne damgasını vurdu..

AK Parti İstanbul eski Milletvekili Metin Külünk, 11 Aralık 2018 günü  Rize Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken makamında bir trafik polisi tarafından silahla vurularak şehit edilen Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin suikasti ile ilgili görülen davada bugün tanık olarak dinlendi.

Külünk, duruşma sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Verdi ile şehadetinden 3 gün önce makamında görüştüğünü belirterek "Şehadetinden 3 gün önce kendisine ziyaretimde 'Ağabey önümüzdeki hafta Rize'de büyük bir FETÖ operasyon gerçekleştireceğim' diyerek cebinden çıkardığı bir kağıdı bana gösterdi.

Muhtemelen kağıtta gerçekleştireceği operasyondaki isimler söz konusuydu, ama ben aldığım terbiye gereği kimler olduğunu sormadım. Ancak gerçekleştirileceği operasyonun FETÖ'ye yönelik olduğuna şüphe yoktu diyerek, taşları yerinden oynattı !...

Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Davasınında Karar Duruşması 7 Ocak

rizevizyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Külünk:, Şehit, Altuğ, Verdi, Rize'de, Büyük, Bir, FETÖ, Operasyonu, Yapacaktı!, VİDEO, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı