Rize Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Kaya,Yeniden Daire Başkanı Olarak Atandı!.. google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Rize
Haber
21 Ocak 2021 - Perşembe 21:16 Bu haber 663 kez okundu
 
Rize Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Kaya,Yeniden Daire Başkanı Olarak Atandı!..
İŞKUR Genel Müdürlüğü’nde Daire başkanlığı görevindeyken 2020 yılı mart ayında açığa alınan Fahrettin Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun takdirleriyle Sivil Toplum Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı...
RİZE HABERLERİ Haberi
Rize Belediyesi Eski Özel Kalem Müdürü Kaya,Yeniden Daire Başkanı Olarak Atandı!..

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü’nde Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görev yaparken,2020 yılı Mart ayında açığa alınan Fahrettin Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun takdirleriyle Sivil Toplum Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı..

Sivil Toplum Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanan Kaya, İçişleri Bakanı Soylu’nun talimatıyla da İstanbul Sivil Toplum İl Müdürlüğüne geçici görevle İl Müdürü olarak görevlendirildi.

Fahrettin Kaya, Rize eski Belediye Başkanı Halil Bakırcı döneminde Rize Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü görevindeyken,Bakırcı ile ters düşmesi sonucu görevinden ayrılıp Ankara'da Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü’nde Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına atanmıştı..

Kaya’nın İstanbul’daki İl Müdürlüğü görevine 25 Ocak Pazartesi günü başlayacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABERİMİZ

Fahrettin Kaya Görevden Uzaklaştırıldı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, Belediyesi, Eski, Özel, Kalem, Müdürü, Kaya,Yeniden, Daire, Başkanı, Olarak, Atandı!..,
Yorumlar
google-site-verification=o9NKMr65mo7NoFynwBLRl72bXLs9ovWOIwfU4MSzpn4
Haber Yazılımı