Sizi Gidi Siziler, Aile Şirketine Çevirdiniz Teşkilatları !
Rize
Haber
28 Mart 2021 - Pazar 17:30 Bu haber 1630 kez okundu
 
Sizi Gidi Siziler, Aile Şirketine Çevirdiniz Teşkilatları !
Yada biz Öyle biliyoruz onada bir kılıf uydurdular, kılıfla birlikte bunu nerdeyse örnek teşkil etmeye başlayan gençler alttan alttan gençlik kollarında yetiştiriyorlar. Ahlak erozyonuna uğramış şekilde bu ne lahana bu ne turşu dedirtiyorlar insanı yahu ,hadi ticaretten siyasete girdin velev ki ticaret ortaklıklarınıda bitirdin, ortaklarından birini siyasete sokman çok mu etik ?
SİYASET Haberi
Sizi Gidi Siziler, Aile Şirketine Çevirdiniz Teşkilatları !


Siyasette bilirsinizki biri aday oldugunda etik olmaz diye tüm ticaret ilişkilerini askıya alırlar veya devrederdi aile üyelerinden birine yakışanı olduğu gibi rahmani olanıda budur ya ?
Yada biz Öyle biliyoruz onada bir kılıf uydurdular kılıfla birlikte bunu nerdeyse örnek teşkil etmeye başlayan gençler alttan alttan genclik kollarında yetiştiriyorlar ahlak erozyonuna uğramış şekilde bu ne lahana bu ne turşu dedirtiyorlar insanı yahu hadi ticaretten siyasete girdin velevki ticaret ortaklıklarınıda bitirdin ortaklarından birini siyasete sokman çokmu etik ?
Veya onu aday göstermek ?
Yada ortağını kendine yardımcı yapmak ?
Aile şirketine cevirdiniz teşkilatı ?
Ayıp yahu ayıp ar damarınız mı patladı ben yazarken utanıyorum siz okurken utanmazsınız
Tarık bu bol bol düşünür ömrünü  7 GÜN 24 SAAT odada ibadet ile düşünmekle dış dünyaya internet penceresinden haberlerden,yorumlardan,paylaşımlardan okuyarak bi haber..


Bu tarık kardeşiniz engellidir ama yüreği ve cesareti pek çok saglam olandan daha sağlamdır onuda artık yeter dedirtiniz yazıya döküyor hislerini iki kişi siyasette bir partide birleşiyor ikiside farklı güzel makamlarda birde makam güclerini birleştirerek ticaret yapıyorlar sanki bizle alay ediyorlar rahmetli anap iktidarı geliyor aklıma bunlar yoksa rahmetliden kalan son fosiller mi ?

Allah c.c bize Yılmazı önce nimet verdi onu harcadık bir şehir aynı hataya tekrar düşermi   Bu kadarda olmaz ayıp yahu zaten ülkenin başında bir sürü sıkıntı düşman Erdoğanı bitirmek için uyumadan çalışıyor yetmiyor yerelde sizdemi hançerliyorsunuz 
Buna müsade edemeyiz
sizin kırmızı çizginiz ticaret
Olmaz sa olmaz diyorsunuz ya  bizimde lidere sadakat biz ölümüne söz verenleriz Liderimizi sizin ucuz kazanclarınıza yedirtmeyiz
Birliktelik yetmiyor birde şirket ortaklığı yapıyorsunuz biriniz filan makamda diğeriniz talan makamda bulunduğunuz makamlar zarar ediyor efendim şirketleriniz tavan yapıyor kendinize gelin beyler arada cicek böcek paylaşımlarına değil millet ne diyor ne konuşuyor diye yorun o narin beyinlerinizi  cünkü her şeyi bazen gazete yazmaz
Selam ve dua ile

Tarık Yanık 
28,03,2021

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sizi, Gidi, Siziler,, Aile, Şirketine, Çevirdiniz, Teşkilatları, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı