Yıldırım Sessizliğini Bozdu! Fenerbahçe’nin Yanındayım, Bunu Galatasaray Camiası Kafasına Soksun!
Rize
Haber
02 Nisan 2021 - Cuma 01:10 Bu haber 766 kez okundu
 
Yıldırım Sessizliğini Bozdu! Fenerbahçe’nin Yanındayım, Bunu Galatasaray Camiası Kafasına Soksun!
Fenerbahçe'de 20 yıl başkanlık yapan ve Fetö terör örgütü kumpasıyla 3 Temmuz sonrası ceza evinde yatan Aziz Yıldırım uzun zamandır süren sessizliğini bozdu. Yıldırım, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında süren 28 şampiyonluk polemiği hakkında konuşurken, "2014'te, TFF'ye müracaat etmek üzere bir çalışma grubu oluşturduk" dedi. Sarı-lacivertli kulüp, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarından sonra resmi siteden eski başkan için teşekkür mesajı yayınladı..İşte Ayrıntılar...
SPOR Haberi
 Yıldırım Sessizliğini Bozdu! Fenerbahçe’nin Yanındayım, Bunu Galatasaray Camiası Kafasına Soksun!

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye’deki futbol gündeminin 1 numaralı konusu olan sarı-lacivertlilerin 28 şampiyonluk talebi hakkında konuştu.

2018’in Haziran ayında 20 yıllık başkanlık görevini seçimli genel kurulda Ali Koç’a bırakan Aziz Yıldırım, “Ben Fenerbahçeli değilim, Fenerbahçe’nin kendisiyim. Fenerbahçe’ye savaş açmak yanlıştır ve aptallıktır. Bu savaşı açarsanız kaybedersiniz. Bugün Galatasaray TV’yi izlerken Galatasaray adına utandım” dedi.
Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Aziz Yıldırım’ın ASpor’a yaptığı açıklamaları şu şekilde:

*3 senedir susuyorum ama artık konuşmam gerekti. Çünkü Galatasaray Kulübü Aziz Yıldırım üzerinden Fenerbahçe’ye savaş açma yoluna gitti. Ben Fenerbahçeli değilim, Fenerbahçe’nin kendisiyim. Ben Fenerbahçe için hapis yattım.

AZİZ YILDIRIM: ONLARIN ZEKALARI YETMİYOR
1959’dan bu yana Beşiktaş’ın iki şampiyonluğu sığmıyor dedim. Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluğunu 2017’deki konuşmamda söyledim. Galatasaray’ın burada yapması gereken bu parayı Fenerbahçe alsın mı almasın mı kavgası yapması lazım. Yoksa Fenerbahçe şampiyon olmuşsa bunların müracaatını yapıyorsun, federasyon da tabii ki bunu tasdik edecekler. Buradaki ince nokta aradaki fark şampiyonluğu getirip de yayın haklarından alacak mı almayacak mı?

Galatasaray’ın itiraz etmesi gereken budur. Onların zekaları yetmiyor. İnce nokta, eski şampiyonluk yayın hakkından pay alınacak mı? Galatasaray buna itiraz etmeli. 2014’te, TFF’ye müracaat etmek üzere bir çalışma grubu oluşturduk. Bunu kongrede söylüyorum. Kaba olarak düşünürsen, benim zekamı ölçemediğin için, anlamıyorlar. 2 şampiyonluk sığmıyor diyorum, niye diyorum, yayın payı hakkında diyorum. 2014’te çalışmayı başlattık. Reddedilme olsa ben bu hazırlığı yapar mıyım? Yalan söylüyorlar, yalan.

MÜRACAAT ETMEDİM, RET FALAN YOK”
Bu şampiyonluk konusunda ben yayın hakları için itiraz ettim. Bugün Türker Aslan’ı dinledim, ‘Biz karar verdik. Müracaat reddedildi’ diyor. Yalan söylüyorlar. Ben hiçbir zaman müracaat etmedim. Ret falan yok. Hafızalarında geçmiş yok. Sen Beşiktaş adına nasıl karar verdin? Zaten benim konuşmam 2017’de. Bursa’nın şampiyonluğundan da bahsettim.

“FETÖ GİBİ KONUŞMAMI KESMİŞLER”
Bugün Galatasaray TV’yi izlerken Galatasaray adına utandım. Montaj yapıp, FETÖ’nün yaptığı gibi konuşmamı kesip doğramışlar sonra da ‘Aziz Yıldırım böyle böyle dedi’ diyorlar. Beni içeriye çekmesinler… Ben Fenerbahçe’nin haklı olduğu tüm davalarda Fenerbahçe’nin yanındayım. Bunu Galatasaray camiasını kafasına soksun.

20108 yılında Aziz Yıldırın Rize'de katıldığı bir programda . fetö terör örgütünün Fenerbahce'ye karşı düzenlemiş olduğu 3 Temmuz şike operasyonu başarılı olsaydı,15Temmuz darbesine gerek kalmayacaktı!
Darbe sonrasında ekonomik olarak batmakta olan bir takımın nasıl ihya edildiğini bütün Dünya Alem biliyor!!


Aziz Yıldırım: Bunu Galatasaray camiası kafasına iyice soksun, Kamuoyu zaten her şeyi biliyor. Kendilerinin şampiyon olması için dua eden insanın FETÖ  terör örgütü liderinin olduğunu bütün kamuoyu biliyor..

İLGİLİ HABERLER

Fenerbahçeʹye Yönelik Yapılan Şike Operasyonunda  Futbolun FETÖ imamı Ali Şenel olduğu Ortaya çıktı

Aziz Yıldırım: Fenerbahçe  FETÖ’ye Direnmeseydi, 15 Temmuz’a Gerek Kalmayacaktı !.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Yıldırım, Sessizliğini, Bozdu!, Fenerbahçe’nin, Yanındayım,, Bunu, Galatasaray, Camiası, Kafasına, Soksun!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı