Bugun...
10-08-2016 15:28:00 büyüt küçült
Rize Veteranlar Ligi Bugün (Çarşamba) Start Alıyor

Rize Veteranlar Ligi Bugün (Çarşamba) Start Alıyor

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteği ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Rize Şubesi organizasyonuyla bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Veteranlar ligine 9 takım katılıyor.

10 Ağustos Çarşamba günü başlayacak olan ve 10 Eylül Cumartesi günü oynanacak olan final maçı ile son bulacak 8. Rize Veteranlar Ligi’nde Derepazarı, Ardeşen, Pazar, Çelik Perde, Sanayi, Derenin Uşakları, Çiftlik, Güneysu ve 53 Gazeteciler Derneği takımları mücadele edecek.

Eski hakemlerden Abdullah Kalafatoğlu ve antrenörler Hakan Turanlı ve Tahir Karafazlıoğlu tarafından organize edilen 40 yaş ve üstü sporcuların mücadele edeceği ligde önceki sezon Çiftlikspor şampiyon olmuştu.

Eski sporcuların yer alacağı ligde Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman’ın yanı sıra kaleci Kazım Rakıcı ve profesyonel futbol yaşantısına başarılı bir şekilde devam eden Mikail Üzümcü’nün de 53 Gazeteciler Derneği kadrosunda yer alacağı öğrenildi.

RİZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜFAD
8. GELENEKSEL VETERANLAR LİGİ FİKSTÜRÜ

                              
1.HAFTA
1 10 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER –  SANAYİ
2   21.30 ARDEŞEN – DERENİN UŞAKLARI
3 11 AĞUSTOS PERŞEMBE 20.30 DEREPAZARI – GÜNEYSU
4   21.30 ÇİFTLİK – PAZAR
2. HAFTA
5 13 AĞUSTOS CUMARTESİ 20.30 DERENİN UŞAKLARI – ÇELİK PERDE
6   21.30 PAZAR – DEREPAZARI
7 14 AĞUSTOS PAZAR 20.30 GÜNEYSU – 53 GAZETECİLER
8   21.30 SANAYİ – ARDEŞEN
3.HAFTA
9 16 AĞUSTOS SALI 20.30 DEREPAZARI – ÇİFTLİK
10   21.30 ÇELİK PERDE – SANAYİ
11 17 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER – PAZAR
12   21.30 ARDEŞEN – GÜNEYSU
4. HAFTA
13 19 AĞUSTOS CUMA 20.30 SANAYİ – DERENİN UŞAKLARI
14   21.30 ÇİFTLİK – 53 GAZETECİLER
15 20AUĞUSTOS CUMARTESİ 20.30 GÜNEYSU – ÇELİK PERDE
16   21.30 PAZAR ARDEŞEN
5. HAFTA
17 22 AĞUSTOS PAZARTESİ 20.30 53 GAZETECİLER – DEREPAZARI
18   21.30 DERENİN UŞAKLAR – GÜNEYSU
19 23 AĞUSTOS SALI 20.30 ÇELİK PERDE – PAZAR
20   21.30 ARDEŞEN – ÇİFTLİK
6.HAFTA
21 25 AĞUSTOS PERŞEMBE 20.30 GÜNEYSU – SANAYİ
22   21.30 DEREPAZARI – ARDEŞEN
23 26 AĞUSTOS CUMA 20.30 ÇİFTLİK – ÇELİK PERDE
24   21.30 PAZAR – DERENİN UŞAKLAR
7. HAFTA
25 28 AĞUSTOS PAZAR 20.30 ARDEŞEN – 53 GAZETECİLER
26   21.30 SANAYİ – PAZAR
27 29 AĞUSTOS PAZARTESİ 20.30 ÇELİK PERDE – DEREPAZARI
28   21.30 DERENİN UŞAKLARI – ÇİFTLİK
8.HAFTA
29 31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 20.30 53 GAZETECİLER – ÇELİK PERDE
30   21.30 PAZAR – GÜNEYSU
31 1 EYLÜL PERŞEMBE 20.30 ÇİFTLİK – SANAYİ
32   21.30 DEREPAZARI – DERENİN UŞAKLAR
9. HAFTA
33 3 EYLÜL CUMARTESİ 20.30 GÜNEYSU – ÇİFTLİK
34   21.30 ÇELİK PERDE – ARDEŞEN
35 4 EYLÜL PAZAR 20.30 SANAYİ – DEREPAZARI
36   21.30 DERENİN UŞAK– 53 GAZETECİLER
YARI FİNAL
37 7 EYLÜL ÇARŞAMBA 20,30         1     —    4
38   21.30         2     —    3
FİNAL
35 10 EYLÜL CUMARTESİ 20.30        GALİPLER
         

 


Bu haber 1378 defa okunmuştur.
HABER YORUMLARI


haber arşivi
ANKETİMİZE KATILIN

Hangi Takımı Tutuyorsunuz ?

Rizespor
Galatasaray
Fenerbahçe
Beşiktaş
Trabzonspor

Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ