Haberin Merkezi
Rize
Astroloji

 

 

 
Akrep (13.06.2021)
Maddi konularda sizden destek isteyen yakınlarınız olabilir. Onlara yardım etmek isterken samimiyetlerini de sorgulayabilirsiniz. Bu konuda ikilemde kalmanız sizi biraz çekimser yapabilir, orta yolu bularak konuşmaya özen göstermelisiniz.
 
Aslan (13.06.2021)
Enerjinizin çok düşük olduğu bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Hem fiziksel hem ruhen dinlenmek için gerekli olan zamanı bugün kendinize verin. Enerjinizi tazelemek sizi iyi hissettirecektir.
 
Balık (13.06.2021)
Aileniz ile aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir ve sözlü tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Konuşmalar sırasında ortam gerginleşse bile sesinizin tonuna ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
 
Başak (13.06.2021)
Kendinizi kısıtlıyor olabilir misiniz? Bugün ördüğünüz duvarları yıkmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Eylem halinde olmak size iyi gelirken yaşam enerjinizi de tazeleyebilir.
 
Boğa (13.06.2021)
Kardeşleriniz ile ailevi konular gündeminiz olabilir ve geçmişteki konuları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmek adına harekete geçmeniz yaşanan sorunlara bir nokta koyabilir.
 
İkizler (13.06.2021)
Egonuz tarafından yönetilebileceğiniz bir gün. İletişiminizde benmerkezci bir yapı sergileyebilirsiniz. Egosal davranışlar içerisine girmemelisiniz. Kendinizi ifade etme noktasında üslubunuzu biraz yumuşatmalısınız.
 
Koç (13.06.2021)
Geçmişte problem yaşadığınız insanlar ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Yeniden kurulacak bu iletişim sayesinde karşılıklı olarak hataları telafi edebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte objektif olmaya özen göstermelisiniz.
 
Kova (13.06.2021)
Geçmişteki ilişkiniz ile ilgili yeniden irtibata geçmek isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz konuyla ilgili düşüncelerini dile getirse de siz yine de kendi bildiğinizi yapmak isteyeceksiniz. Ancak hayat sizi gelecek planlarınız doğrultusunda ileriye yönlendirecektir. 
 
Oğlak (13.06.2021)
Gergin ve öfkeli davranışlarınız günlük işlerinizin aksamasına ve planlarınızın alt üst olmasına neden olabilir. Elinizde olmayan sorunların yaşanması sizi gerginleştirebilir. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz.
 
Terazi (13.06.2021)
Bugün arkadaşlarınız ile ilgili konularda yoğun bir trafik olabilir. Uzaklardaki dostlarınızdan haber alabilir ve onlar hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Süreci olgunlukla yönetmelisiniz.
 
Yay (13.06.2021)
Partneriniz ile yaşadığınız sorunları çözmek için adım atmak isteyebilirsiniz. İlişkinizi eskisinden daha sağlam bir noktaya getirebilir ve geleceğe yönelik planlar içerisinde olabilirsiniz.
 
Yengeç (13.06.2021)
Kabuk değiştirmek istediğiniz bir zaman dilimi olabilir. Hayatınızda yeni kararlar almak isteyebilir ve içinizde büyüttüğünüz olayları artık sonlandırabilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz bu serüvende yolculuğunuzun keyfini sürün.

 

 

 

Haber Yazılımı