Ak Parti'de Mücahitleri Müteahhitlerle Değişen Kimler ?
Rize
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 22:34
 
Ak Parti'de Mücahitleri Müteahhitlerle Değişen Kimler ?
Kücük kitlelerin oyunu alabilmek için şer odakların kedisine kendi aslanlarını boğduran bir sisteme yönlendi. Zaten bu bizden her türlü oyunu verir diyerek Ak partiye, Ak parti yapan Kadrolar ile Akp'li kadrolar tasfiye yaparak mücahit leri Mütahit lerle değiştiler...feminist kadınlar pudra şekerci gençler paraya doymayan ak babalar tasfiye olmadıkça reisin iş zor ...
SİYASET Haberi
Ak Parti'de Mücahitleri Müteahhitlerle Değişen Kimler ?

KİM BU AK PARTİ LİLER

2001 de İman varsa imkan vardır diye zor şartlar içinde milletin kurmuş olduğu Adalet ve Kalkınma Partisi ülkede güclü reformlar değişimler yaptı..

50 sene Türkiyeyi ileri taşıdı ama bu sadace yeterli olmadı, çünkü Türkiye'ye her görüşe arz olmak isteyen ak parti kuruluş ilkelerinden de sapmak zorunda kaldı ve daha da kötüsü Erdoğan da yanlış yönlendirildi ..

Kücük kitlelerin oyunu alabilmek için şer odakların kedisine kendi aslanlarını boğduran bir sisteme yönlendi. Zaten bu bizden her türlü oyunu verir diyerek Ak partiye, Ak parti yapan Kadrolar ile Akp'li kadrolar tasfiye yaparak mücahit leri Mütahit lerle değiştiler..

bu akp'li kadroların tek derdi kişisel çıkarıdır hic birinin Devlet millet veya dava diye bir derdi yoktur! Ak parti artık makamlarda dürüst dava adamlarının yerine 300 veya 500 oya hitab edebilen ne oldugu belli olmayan kişilere yervermeye başlayarak 300 kişiyi kazanarak binleri küstürme yolunda ilerliyor..

o kadar yalnız kaldıki Erdogan ona neredeyse yeni kurulmuş bir parti çaktırmadan destek olarak yön veriyor, Ayasofya ve istanbul sözleşmesinde reisi yönlendiren kötü gün dostu diyebiliriz yani anlayacagınız feminist kadınlar pudra şekerci gençler paraya doymayan ak babalar tasfiye olmadıkca tarık sen söyle sen işit !..

Reis Tarık yanık 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti'de, Mücahitleri, Müteahhitlerle, Değişen, Kimler, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı