AK PARTİ İL BAŞKANI ALİM’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Haber
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 20:32
 
AK PARTİ İL BAŞKANI ALİM’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm hemşerilerinin bayramını kutladı.
RİZE HABERLERİ Haberi
AK PARTİ İL BAŞKANI ALİM’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

İl Başkanı İshak Alim Mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Mübarek Kurban Bayramı’na  bir kez daha ulaştıran Cenab-ı Hakk’a sonsuz hamdü senalar olsun. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi manevi iklimle buluşturan tezahür sahneleridir. Bizi biz yapan ortak değerlerimizdir. Yüce Rabbimiz kurbanlarımız hakkında şöyle buyuruyor: “Onların ne etleri ne de kanları Allah’a ulaşır. O’na ulaşacak olan sadece sizin takvânızdır. Kurban, her şeyden önce Rabbimizin rızasını kazanmak ümidiyle eda ettiğimiz bir ibadettir. Allah yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah.
Bu bayram içimiz buruk, geçtiğimiz günlerde yaşadığımız sel felaketinde maalesef can kayıplarımız oldu.Maddi, manevi kayıplarımız oldu. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarına sabır temenni ediyorum. Rabbim inşallah tekrarını yaşatmasın. Rabbimizin müjdesi olan Kurban Bayramı’nın rahmet ve bereketinin sıkıntılarımızdan kurtuluşumuza vesile olmasını diliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Kurban Bayramı şiarını bir ömür yaşamamızı niyaz ederek, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini diliyorum” ded

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, İL, BAŞKANI, ALİM’DEN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı