BAL Ligi Zehir Oldu !
Rize
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 01:49
 
BAL Ligi Zehir Oldu !
Rize ilini Çayeli,Özel İdare ve çamlıhemşinspor'la Bal Liginde temsil edecek Salarhaspor As Başkanı Muhammet Ali Toprak ,ertelen BAL Ligiyle ilgili açıklama yaptı..
SPOR Haberi
BAL Ligi Zehir Oldu !


Toprak: 17 Nisan Tarihine Kadar Ertelenen Amatör Bal Ligi Salgın Hastalıklar Yüzünden Bir Defa Daha Mayıs Ayının Sonuna Ertelendi . Ya Ligler Dondurulsaydı ya da maçlar Oynatılsaydı Amatör kulüplerin maddi Zorluklarını Kimse Bilmez .

Biz Rize Salarha Spor Olarak Tesisleri Olmayan Konaklamasıyla,Ulaşımıyla Tüm Hizmetleri Dışardan Alan Maliyeti Yüksek Olan Bir Kulubüz  Rizenin Bir Değeriyiz Bölgemizde Güçlü, değerli İnsanlarımız Olmasına Rağmen Kapı kapı gezerek maddi yardım dilenemeyiz. Bir kaç güzel İnsanın dayesinde aldığımız cansuylarımız da tükendi Oysa Rizemizin değerli İnsanlarına gösterdiğimiz değeri onlarda bölgelerinde İllerinde Onları temsil rden markaları değerleri olan temsilcilerine değer bermeleri gerekirdi..

Toprak" Her Amatör Külüp Şehrinin Gençlerinin Profesyonelliğe açılan kapısıdır bu şehrin takımları Bu şehrin çocukları olduğunu belirterek,"Başarı elde edildiğinde nasıl göğsünüz kabarıyor mutlu oluyorsanız bu gururun başarının olması için hep birlikte taşların altına elimizi koyabiliriz nirlikte naşarabiliriz 1 Ay sürenin amatörlere Maliyeti 50 Bin Tl dir .

Kasamıza girmeyen bir parayı vermek imkansız zordur ..Allah Yardımcımız olsun şehrinin markalarına gençlerine dahip çıkanların sayısını artırsın elimizde duadan başka bir şey kalmadı Bal Ligi zehir Oldu .

Büyüklerimiz ve yetkili mercilerden bu sorunlarımıza kalıcı gelirler getirecek projeler birlikte üreterek kangren olmuş amatör ligini bir nebze nefes aldırmak

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAL, Ligi, Zehir, Oldu, !, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı