Bize Gomar'lar değil,Ömer'ler lazım !
Rize
Haber
03 Nisan 2021 - Cumartesi 21:39
 
Bize Gomar'lar değil,Ömer'ler lazım !
Ömerleri arıyoruz bulabildikmi kısmen birileri teşkilatlara zorla gomar'ları önerse'de Merhum Erbakan hocanın sözü geldi Aklıma birgün yalvara yalvara makamları ömer'lere teslim edecekler biz Yapamıyoruz alın buyurun kurtarın bizi yakın dönemde istanbul ili kutsal şehir bir ömere teslim edildi çünkü İstanbul'u kayıp eden AKP li gomar'lar verdikleri zararı gördü 94 ruhuna teslim etti Şu anlaşılmıştır ki, Akparti'nin içine yuvarlanmış jölelilerin devrinin kapanıp, milli görüş geleneğiyle yetişmiş gençlerin önünü açılması lazım. Bize Kürşat Ayvatoğlu değil bize Yusuf Özoğul'lar lazım....
SİYASET Haberi
Bize Gomar'lar değil,Ömer'ler lazım !


 Ama ömerin etrafı hep jöleli omarlarla  dolu olsada artık istanbulun seysi ve kaftancısına cevap verebilecek tek başına mücadele veren her şeyden reisten medet arayan bir başkan yok yük olan degil yük alan bir başkanı var İstanbul'a baktıkça  rahmetli Erbakan hocanın sözleri ne kadar doğru oldugunu anlıyoruz hatta heyecan hissediyoruz.

İstanbul Cumhurbaşkan Erdoğan özellikle kongreler öncesi haykıra haykıra ne demişti" Bana ömer'leri Hatice' leri bulun" ama görüyoruz ki, yapılan yerel kongreler de olduğu gibi, daha geçen gun AK Parti'nin 7. olağan kongresinde bile bırakın ömer'leri metal yorgunu, tabanın vicdanların teşkilatlarda dahi yüzünü görmek istemediği kişilerden oldukça fazla kişileri maalesef görmüş olduk!!

Tabağın ve Cumhurbaşkanı Erdoğan sağ taraftaki ömer'leri görmek istiyor, soldaki züppeleri görmek istemiyor!!....

Kadim şehirdir islamın sancağını şerefle taşıyan yeniden dirilişin sembolüdür temennimiz şehrül emini ömer olan il Başkanının vizyonu başarısıyla diğer illere örnek olması Türkiye anadoludur..

  Anadolu genci insanı bu yurdun çimentosudur  zararın neresinden dönersek kardır, yüzüstü çok süründük ayaga kalk RİZE

 REİS Tarık  Ümit  Yanık:

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bize, Gomar'lar, değil,Ömer'ler, lazım, !, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı