ÇAYKUR 60 Memur Alımı Yapacak
Haber
04 Temmuz 2021 - Pazar 02:57
 
ÇAYKUR 60 Memur Alımı Yapacak
ÖSYM KPSS 2021 yılı tercihleri geneli içinde kamu personel alımı ilanı bilgileri içerisinde Çay İşletmeleri genel müdürlüğü Personel Alımı birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS 2021/1 kapsamında 60 memur alımı yapacak.
ÇAY Haberi
ÇAYKUR 60 Memur Alımı Yapacak


Çay İşletmeleri Personel Alımı

ay İşletmeleri genel müdürlüğü 60 tane personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin ay İşletmeleri genel müdürlüğü tarafından belirtilmiş olan şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Çay İşletmeleri 60 adet memur alımı son başvuru tarihi 08.07.2021

Çay İşletmeleri 60 tane personel alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor
https://ais.osym.gov.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.
Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.
BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Çay İşletmeleri 60 adet memur yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Çay İşletmeleri 60 adet memur ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Çay İşletmeleri 60 adet memur yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


Çay İşletmeleri 60 adet memur duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Çay İşletmeleri 60 adet memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Çay İşletmeleri 60 adet memur yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

KAYNAK: KAMU PERSONEL ALIMI

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYKUR, 60, Memur, Alımı, Yapacak, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı