Ç.RİZESPOR'A MİLLİ MAÇ ARALARI İYİ GELMİYOR..
Haber
22 Kasım 2021 - Pazartesi 00:21
 
Ç.RİZESPOR'A MİLLİ MAÇ ARALARI İYİ GELMİYOR..
Ç.Rizespor da deplasman karnesi yine sıfıra,sıfır elde var yine sıfır...Her verilen milli maç arası belki bir umut olur da bu takım bir galibiyet serisi yakalar umutları ile çıkmış olduğumuz Konya deplasmanın dan yine eli boş döndük...
SPOR Haberi
Ç.RİZESPOR'A MİLLİ MAÇ ARALARI İYİ GELMİYOR..

                         Oyunun genelinde daha çok pozisyona giren  ve iki topu direkten dönen ekibimiz net gol pozisyonlarını harcayınca kalemize beş defa gelen ev sahibi üçünü gole çevirince  yine hüsrana uğramış olduk...Özellikle maçın başlarında  gelen  gol ile tüm oyun planları altüst olunca ileriye daha çok adam ile çıkan konuk takım arka da boşluklar bırakınca ,pozisyonları da değerlendirmesini  bildi...Artık bu takıma iyi oynayıp da kaybetmek değil bu maçı nasıl kazanırız hesapları yapılmalı..Hamza hoca  takıma belki mücadele olarak bir şeyler katmış olabilir ama oyun sistemi ve sonuç itibari ile almış olduğu sadece iki galibiyet var... 
                     Yine Hamza hocaya sormalı  bu takım dan bu kadar oyuncu içerisinden  sağ bek bula bula Umar'ı buldun.. Umar dan bu takıma hiç sağ bek oyuncu olmaz  bir yana en son bu mevkide oynayacak  oyuncu olup bu tercihi yanlış ve hatalıydı.. Yine maç boyunca tüm topları ezen Bolesia ile bir kişi eksik  oynadık..Bu takımın deplasman dan  puan alması artık şans ve mucize olacağını düşünürsek kalan maçlar da evinde oynayacağı tüm maçları kazanmak dan başka bir çare yok..
                 Maçın genelinde ilk defa ikili mücadeleler de rakiplerine göre üstün olan ve yine en çok şut ve pozisyona giren  takım  olarak bu maça olumlu olarak yansımasına rağmen sonuç yine hüsran olunca kazanan daima haklıdır diyoruz..
                      Ev sahibi takım bu maç da farklı kazanmasına rağmen etkili bir oyun oynamadı.. Beş defa kaleye geldiler üç gol attılar ..ama gol nasıl atılır.. direk gole nasıl gidilir  gösterip takım oyununu iyi oynuyorlar...aldıkları puanlar da bunu gösteriyor..
                  Sonuç olarak bu takımın bundan sonra özellikle  kendi evin de oynayacağı tüm maçları kazanarak 2. yarıda  nokta transferler yaparsa belki bir ümit olabilir.. ama benim bu takımın lig de  kalacağının çok zor olacağını tahmin ediyorum..
  
                HASAN KARAAHMETOĞLU
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ç.RİZESPOR'A, MİLLİ, MAÇ, ARALARI, İYİ, GELMİYOR..,
Yorumlar
Haber Yazılımı