Ç.RİZESPOR'DA ÜÇ HAFTALIK BALAYI SONA ERDİ......
Rize
Haber
06 Nisan 2021 - Salı 22:42
 
Ç.RİZESPOR'DA ÜÇ HAFTALIK BALAYI SONA ERDİ......
Son üç maç da Bülent uygun ile yedi puan toplayan ekibimiz büyük umutlar ile gitmiş olduğu İzmir deplasmanın dan eli boş dönerken oyun olarak da rakibi karşısında hiç bir varlık gösteremedi.Geçen hafta evinde karagümrük karşısında iyi,kötü biraz daha derli toplu oynayan ekibimiz nedense bu maç da tel tel döküldü.
SPOR Haberi
Ç.RİZESPOR'DA ÜÇ HAFTALIK BALAYI SONA ERDİ......

 Her nedense milli maç araları bu takıma  yaramıyor..Burada Antalya kampından sonra camiaya umut dolu mesajlar veren Bülent hoca  bu maç ve oyun senin eserin olup artık masal okumayı da bırak da  icraata  gelelim..Sayın hocama sormalı...? geçen karagümrük maçında maçın ve defansın en iyi adamı  Selim neden ilk on bir de oynamadı..

Yenilen  goller yine defans hatasından  oldu... Elinde  iyi kötü Morozıuk ve Onur gibi sağ bek oynayan oyuncu varken  oyuna sağ bek olmadan  başlamanın gayesi neydi ve  bunları  neden oynatmadın..

Boldrin sakatlığı varsa  sonradan  niye  risk edip oyuna aldın ...Bu takım  Hatayspor ve G.saray maçlarından sonra neden bu kadar düşüşe geçti..Bir takımın  ilk on biri ile bu kadar oynanmaz..Sen önce şu lig de kalmayı garantile ondan sonra ne yaparsan  yap..onun için  bu maçın kaybedilmesin de en büyük suç senindir.


           Oyunun genelinde  her iki takım da çok vasat oynarken kötünün iyisi olan ev sahibi takım kazanmasını bildi. Gerek defans kurgusu,gerek orta saha ve ileri uç bağlantıları arasında çok kopuk oynayan ekibimiz mağlubiyeti de hak etti diyebiliriz.
         Ligin sonları yaklaşırken  bir takımın bu kadar vasat ve isteksiz olması da ayrı bir soru işareti...Nedense bizim takım bu sezon rakipleri olan takımlara karşı çok çömert puan ve puanlar 

vermeye de devam ediyor..Eğer bu takım  bir iki maç sonra  son dört takımın içine girerse  buradan çıkmamız mucize olur... Hele bu hakemler ile  daha da zor olur...Özellikle son maçlar da hakemlerin bize karşı çok rahat kart göstermeleri de bunun bir ispatı olup böyle vasat ve cesaretsiz  oynarsak bu ateş çemberine  çok rahatlıkla girmemiz de süpriz olmaz..

  HASAN KARAAHMETOĞLU

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ç.RİZESPOR'DA, ÜÇ, HAFTALIK, BALAYI, SONA, ERDİ......,
Yorumlar
Haber Yazılımı