Deva Partisi Genel Başkanı Babacan ve Karal,Hasta Olan Rize İl Başkanı Erdoğan'ı Evinde Ziyaret Etti
Rize
Haber
19 Mart 2021 - Cuma 23:12
 
Deva Partisi Genel Başkanı Babacan ve Karal,Hasta Olan Rize İl Başkanı Erdoğan'ı Evinde Ziyaret Etti
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Genel Başkan Başdanışmanı Hasan Karal, Genel Başkan yardımcısı eski bakan Sadullah Ergin ve Eski AKP milletvekili İdris Şahin hasta olan DEVA Partisi Rize il Başkanı Metin Erdoğan’ı ziyaret etmek için Rize’ye geldiler..
SİYASET Haberi
Deva Partisi Genel Başkanı Babacan ve Karal,Hasta Olan  Rize İl Başkanı Erdoğan'ı Evinde Ziyaret Etti

Bir süredir hasta olan ve evde tedavisi devam eden  DEVA Partisi Rize kurucu il Başkanı Metin Erdoğan’ı ziyaret etmek için Genel başkan Ali Babacan, Genel başkan başdanışmanı ve Rize eski milletvekili Hasan Karal ile Genel Başkan yardımcısı Sadullah Ergin Rize’ye geldi.

DEVA Partisi Rize il Başkanı Metin Erdoğan’ı evinde ziyaret eden Deva Partisi Genel Başkanı Ali babacan ve kurmayları ziyaretten sonra Rize’den ayrıldı.

Metin Erdoğan’ ın partinin Rize’de teşkilatlanmasında çok büyük emeği olduğunu kaydeden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Rize’ye sadece kanser tedavisi gören il başkanımız Metin Erdoğan için geldik. Daha sonra partimizin il kongresi için tekrar Rize’de olacağız diyerek sözlerini tammaladı..

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Deva, Partisi, Genel, Başkanı, Babacan, ve, Karal,Hasta, Olan, , Rize, İl, Başkanı, Erdoğan'ı, Evinde, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı