Herkes RİZE Siyasetinde Reis Tarık Gibi CİHAD Edebilse !
Rize
Haber
10 Nisan 2021 - Cumartesi 22:11
 
Herkes RİZE Siyasetinde Reis Tarık Gibi CİHAD Edebilse !
ELHAMDULİLLAH Çoğunuzun Tanıdığı bir kardeşiniz siyasette kendi çapında cihat eden bir parmağından başka çalışan bedeni olmayan engelli bir kardeşiniz olarak bugünkü yazımda kendimi tanıtacağım...
RİZE HABERLERİ Haberi
Herkes RİZE Siyasetinde Reis Tarık Gibi CİHAD Edebilse !

 Sizler Yaşımın 24 oldu kimine göre akıl yaşım 34 tecrübeyi yaşayarak değil,daha çok okuyarak araştırarak tarihi yaşayarak olaylara hakim ancak elinde duası ile bu davada yer alıyor ama, iman varsa imkan yaratıyor sizlerede rizevizyon sayesinde sesini ulaştırıyor bir nebze hak davada batılın degilde hakkın safında bulunuyor..

Ben 24 yılını bir odada ibadetlerinm eda ederek ömrünü tamamlıyorum. Bu cennet Rizeye resimler ile dolaşıp geziyorum ve sizlere şunu diyebilirim.

Sağlık çok önemli şükür daha önemli sağlığınızı boşa israf etmetmeyin, Allahın rızasını kazanmak için tüketin kırıcı bölücü olmayın birleştirin hic bir zaman istemeyerek de olsa batıla hizmet etmeyin.

Bugün var yarın yokuz mahşer uzun kimine ızdırap kimine huzur tarafınızı secin ateş sizi çağırmıyor, sizi gercekten bekleyen cennetteki komşularınız kalın saglıcakla

Reis Tarık Yanık 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Herkes, RİZE, Siyasetinde, Reis, Tarık, Gibi, CİHAD, Edebilse, !, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı