KARADENİZ DERBİSİN DE SESSUZLUK.....
Rize
Haber
11 Nisan 2021 - Pazar 15:43
 
KARADENİZ DERBİSİN DE SESSUZLUK.....
Ç.Rizespor da galibiyet hasreti üç maça çıktı...Karadeniz derbisin de komşusu Trabzonspor ile karşılaşan ekibimiz yine galibiyet özlemini gideremedi...Konuk takım maç öncesi iki as oyuncusu Ekuban ve Nuwakame den yoksun olmasına rağmen maç boyunca yine etkili olan takımdı..Özellikle ev sahibi takımda kaleci Tarık çok iyi oynarken bu takımın ileriki zamanlarda kaleci ihtiyacı olmayacağını da göstermiş oldu...
SPOR Haberi
KARADENİZ DERBİSİN DE SESSUZLUK.....

Bülent hoca geçen haftanın  kadrosun dan  beş  farklı oyuncu ile oyuna başladı..Maçın genelinde  özellikle başta kalecimiz Tarık olmak üzere defans  iyi oynadı..

Orta sahada  Dokovic de geldiği günden  bu yana en olumlu oyununu oynarken   Baiano gerek  oyun disiplini gerekse her maç da yapmış olduğu gereksiz hareketler sonucunda görmüş olduğu kartlar  sebebi ile bu takım da bana göre bu oyun anlayışı ile oynatılmamalıdır...Yine  iyi veya  kötü bu takımda her zaman oyuna girdiği zaman  hareketlilik getiren ve sprinter yapısı ile  Michalak  her zaman oynamalı..Bülent hoca bu oyuncu ile başlasa veya ikinci yarıda  oyuna daha erken alsaydı sonuç farklı da olabilirdi..


          Oynanan bu oyuna karşılık  bir puan iyi de görünse burada en önemli şey alt sıralarda bulunan takımlarında puan kaybetmesi olup  baraj puanlarının da yukselmemesi olacaktır..Ama benim tahminim  kalan maçlarda bu takım üç maç daha kazanırsa  ligde kalır... Konuk  takım Trabzonspor birilerinin hayal çerçevesinde söyleyip ,yazdığı gibi  yok efendiim bu maç Rizespor'a verilmiş ,yok efendim iddiası yokmuş  maç garanti  lafları ile maç öncesi  masal okuyanlara sormalı bu Trabzonspor buraya  en kötü ve en iyi zaman da bile üç puan için  gelir ve gelmiştir de  ve maç boyunca da öyle olmuştur..Her iki takım adına yakışır bir mücadele oldu.Ev sahibi takımın daha çok puan ve puanlara ihtiyacı olmasına  rağmen  tek puan ile yetinmek zorunda kaldık..
               

Maçın  genelinde de Hakem Cüneyt Çakır ile  yıldızı pek barışmayan  ev sahibi takım için Cüneyt hoca  da  iyi bir maç yönetti diyebiliriz...

                HASAN KARAAHMETOĞLU

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARADENİZ, DERBİSİN, DE, SESSUZLUK.....,
Yorumlar
Haber Yazılımı