Nedim Turanlı'ya Tebrik Ziyareti
Rize
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 13:46
 
Nedim Turanlı'ya Tebrik Ziyareti
Geçen hafta Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürlüğünden Rize Devlet Hastanesi müdürlüğüne atanan Nedim Turanlı'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor
SAĞLIK Haberi
Nedim Turanlı'ya Tebrik Ziyareti

Geçen hafta Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcılığına Rize Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Davut Aksoy atanırken, Aksoy’dan boşalan Rize Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürü Nedim Turanlı atandı..

Rizevizyon imtiyaz sahibi olarak, Rize Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne atanan Denim Turanlı'yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Bu atamın nharicinde  Rize İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yeniden İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde Rize Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan Görgülü, Rize Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Seçkin Karaoğlu ve Rize Sağlık Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Talip Başak görevlerine yeni dönemde de devam ederken, Rize Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Sakın’ın yerine kısa bir süre Kaçkar Devlet Hastanesi başhekimliği görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Uzman Doktor Gürkan Altuntaş’ın getirilmesi ve Uzm. Dr. Sakın’ın Rize Devlet Hastanesindeki görevine geri dönmesi bekleniyor.

NEDİM TURANLI KİMDİR?

01.11.1964 yılında Rize merkeze bağlı Pehlivantaşı mahallesinde dünyaya geldi. İlk orta ve lise eğitimini Rize’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünden mezun oldu. Ahmet Yesevi Üniversitesi Ekonomi Fakultesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

26.06.1986 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğünde göreve başladı. 10 yıl Sağlık Müdürlüğünde çeşitli görevlerde şef olarak çalıştı. 1996 yılında Rize Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 1999 yılında Rize Devlet Hastanesine hastane müdürü olarak atandı. 2005 yılında 400 yataklı Rize Devlet Hastanesinin kurucu müdürlüğünü yaptı. 2007 yılında 1,5 yıl süre ile İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü.

2008 yılında Rize Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurucu müdürlüğünü yaptı ve aynı merkezin 14 Nisan 2021 tarihine kadar İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yaptı. 14 Nisan 2021 tarihi itibariyle Rize Devlet Hastanesi İdari ve Mali işler Müdürlüğüne atandı.

Osman Köseoğlu

www.rizevizyon.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Nedim, Turanlı'ya, Tebrik, Ziyareti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı