RİZE'DE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 01:29
 
RİZE'DE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Milli Eğitim Müdürlüğünün “Şehit Erhan Dural Kız Anadolu İmam Hatip lisesin”de düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü programına katıldı. Başkan Metin, Öğretmenler günü için düzenlenen şiir resim dalında ödüle hak kazanan öğrencilere Rize Valisi Kemal Çeber, ile hediye takdiminde bulundu.
RİZE HABERLERİ Haberi
RİZE'DE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program, Okul Müdürü Yaşar Keskin’in selamlama konuşması ile başladı. Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’in günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşma, yıl içinde emekli olan personele hizmet şeref belgelerinin takdimi, yıl içinde adaylığı kaldırılan öğretmenlerin yemin töreni, Öğretmenler günü için düzenlenen şiir resim dalında ödüle hak kazanan öğrencilere hediye takdimi ve Tiyatral gösterisi ile sonlandırıldı.

Programa Vali Kemal Çeber, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Okul müdürleri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'DE, 24, KASIM, ÖĞRETMENLER, GÜNÜ, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı