Rize'de Muhteşem Konser
Haber
07 Kasım 2021 - Pazar 21:15
 
Rize'de Muhteşem Konser
Çayeli Belediyesi korosu tarafından bu akşam kültür merkezimizde Türk Halk Müziği konseri düzenlendi.
KÜLTÜR SANAT Haberi
Rize'de Muhteşem Konser

Pandemi nedeniyle yaklaşıl 1,5 yıldır sahnelerden ayrı kalan koromuz uzun hazırlığın ardından yeniden halkın karşısına çıktı.

Düzenlemiş olduğumuz konsere halkımızın ilgili oldukça yoğundu. Salonu dolduran vatandaşlarımız koronun tüm şarkılarına eşlik ederek eğlenceli vakit geçirdiler.

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı ÇİFTÇİ konser öncesi yaptığı konuşmada.. " Koromuz uzun zamandan beridir pandemi nedeniyle sizlerin huzurunda bulunamadı.

Bu akşam bu güzel ortamın oluşmasında Kültür ve Turizm Bakanlığımızın maddi desteğinin yanı sıra emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Bu ve bunun gibi etkinliklerin oluşumunda siz değerli halkımızın katkısı ve katılımı çok önemli siz var iseniz bu konserler ve etkinlikler var olacaktır. Aramızda bulunan tüm hemşehrilerimize, misafirlerimize hoş geldiniz diyor teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.


Koro son şarkısını söyledikten sonra Başkan İsmail Hakkı ÇİFTÇİ, koroda yer alan tüm arkadaşların nezdinde koro şefi Mine Adıgüzel Bektaşoğlu'na çiçeği taktim etmek üzere Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra ALEMDAROĞLU'nu sahneye davet etti.

ALEMDAROĞLU'da koro şefine teşekkürlerini ileterek çiçeği taktim etti.
Gecenin sonunda koro ile birlikte hatıra fotoğrafı çekinildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Muhteşem, Konser, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı