Rize'de Pandemi Kuralları Kimlere Uygulanıyor ?
Rize
Haber
29 Nisan 2021 - Perşembe 13:04
 
Rize'de Pandemi Kuralları Kimlere Uygulanıyor ?
Koronavirüs sebebiyle Ülke olarak en ince ayrıntılarıyla mücadele ederken,yarın başlayac 17 gün tam kapanmayla milyonlarca insan evlerinde hapsedilip pandeminin bitmesi hesaplanırken, ve milyonlarca kişi işsiz kalırken, sokakta kurallara uymayan insanlara patır patır ceza yazılırken,dün akşam Rize'de oynanan Rizespor-Beşiktaş maçında tribünlerdeki rezalete usta gazeteci Osman can kayıtsız kalmadı! Bu pandemi sadece zavallılara mı uygulanıyor ? işte ayrıntılar..
SPOR Haberi
Rize'de Pandemi Kuralları Kimlere Uygulanıyor ?

KAPANMAYLA SALGINI ÖNLEYECEKLERİNİ SÖYLEYENLERE İTHAF OLUNUR !!!
Pandemi kuralları kimlere uygulanıyor ???
Corana virüsle mücadele kapsamında en uzun süreli pandemi kapanmasının başladığı saatten 1 ,5 saat sonra Rize de oynanan ÇaykurRizespor- Beşiktaş maçında stadın durumu..


Hani eskiden bir deyim vardı kim takar Yalova kaymakamını diye ((gerçi Yalova artık vilayet oldu. kaymakamı kalmadı) Tüm dünyada olduğu gibi liglerimizde de karşılaşmalara seyirci alınması yasaklanmıştı. Bu ne perhiz ne lahana turşusu.. Rizespor- Çaykur - Beşiktaş maçında kurallar lafa kaldırıldı. Normal maçlarda görülmeyen bir kalabalık vardı. Stad dışında da araç parkında yer yoktu. Rize stadında pandemiyle adeta dalga geçildi. 


Burası Türkiye her kural lastik gibi asıldığın tarafa gelir.. Beşiktaş'ın 20 kişilik kontenjanı vardı. 19 kişiyle kontenjanını kapattı .  Beşiktaş başkanı Trabzonlu olunca su kurnazlığıyla yolunu bulup Cumhurbaşkanlığı kontenjanından 20 kişilik ek akreditasyon kontenjan almayı başardı Trabzonlu dostları için. 


Tribünin dolmasına seyirci kalan federasyon temsilcisi  emir  yukardan gelince çaresiz kaldı.
Pandemi yasağının başladığı saat 19 dan sonra  bu kadar kişinin  nasıl sokağa çıktığını kim açıklayacak, doğacak sonuçlardan kim sorumlu olacak merak ediyorum.

Osman Can 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Pandemi, Kuralları, Kimlere, Uygulanıyor, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı