Rize polisinden güvenlik ve asayiş uygulaması
Haber
09 Kasım 2021 - Salı 20:23
 
Rize polisinden güvenlik ve asayiş uygulaması
Pandemi sürecinde ve sonrasında Rize'de vatandaşların güven ve huzur ortamı için yoğun şekilde çalışan Rize Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Rize'nin muhtelif yerlerinde denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
RİZE HABERLERİ Haberi
Rize polisinden güvenlik ve asayiş uygulaması

Özellikle pandemi sonrası normalleşmeye geçtiğimiz bu günlerde başta Rize Merkez olmak üzere, Rize'nin birçok Uygulama noktasında Emniyet birimleri aralıksız denetimlerine devam ediyor.

Bugün Rize Merkez 15 Temmuz Cumhuriyet Meydanı Şeyh Cami önünde trafiğin en yoğun olduğu  bölgede ,Rize Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik ve Asayiş Şube  ekipleri  ekipleri, araçları durdurarak gerekli kontrolleri yaparak, araçların istikametlerine göre, rahat bir şekilde seyahat etmeleri için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerine şahit olduk..

Geçen ay yapılan bir araştırmaya göre Türkiye'de  yaşanabilir en güvenli iller arasında Rize 3. Sırada olması tesadüf değil!
Yağmurun şehri Çay'ın Başkenti Rize'de, gerek Emniyet teşkilatı gerek Jandarma teşkilatı Başta uyuşturucu, asayiş ve diğer güvenlik konularında en iyi şekilde ellerine geleni yaparak, Rize'nin yaşanabilir ve huzurlu bir kent olması için ellerinden gelen bütün çabayı gösterdiklerine bir vatandaşı olarak şahit olduk..
Bundan dolayı Rize'de görev yapan tüm güvenlik güçleri mensuplarını tebrik ediyorum..

Osman Köseoğlu

aktuel53

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, polisinden, güvenlik, ve, asayiş, uygulaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı