Rizeli Vali'den Belediye Başkanı Alper Balcı'ya Ziyaret
Haber
08 Ekim 2021 - Cuma 23:14
 
Rizeli Vali'den Belediye Başkanı Alper Balcı'ya Ziyaret
Çayeli ilçesinden hemşerimiz eski İspir Kaymakamı bugün Iğdır Valisi Hüaeyin Engin Sarıibrahim Kaymakam/Belediye Başkanı Alper BALCI' ya Diyadin’de ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
Rizeli Vali'den Belediye Başkanı Alper Balcı'ya Ziyaret

 

Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim ile bir süre sohbet eden Kaymakam-Belediye Başkanı Alper Balcı, yaptığı açıklamada şunları söyledi" Sene 1996 Ankara' da fakültede öğrenciyim.

Üniversite öğrencisi olarak tanıdığım ilk insan 4 sene boyunca aynı evi paylaştığım kadim dostum Iğdır Valimize nazik ziyaretlerinden dolayı müteşekkirim. Öğrenci evimizin gururu Sayın Valimiz H. Engin Sarıibrahim in yanı başında çalışmak bizim için onurdur" dedi.

Çayeli ilçesinden olan Vali Hüseyin Engin Sarıibrahim 2007-2010 yıllarında Erzurum İspir Kaymakamlığından sonra 2013-2014 Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde (Şube Müdürü)2014/2017 Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünde (Daire Başkanı)2017-2018 Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (Genel Müdür Yardımcısı)olarak görevde bulunmuştu.

Camiasında efsane Kaymakam olarak isimlendirilen,2007 de Pülümür Kaymakamı iken yılın Kaymakamı seçilen Alper Balcı 2005-2006 yıllarında İkizdere Kaymakamı olarak görev yapmıştı.

İsmet Kösoğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rizeli, Vali'den, Belediye, Başkanı, Alper, Balcı'ya, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı