RTEÜ'de Doçent Oldular
Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 13:44
 
RTEÜ'de Doçent Oldular
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin (RTEÜ) Üniversitesinin çeşitli birimlerinde görev yapan 7 öğretim elemanı girmiş oldukları doçentlik sınavında başarı göstererek doçent olmuşlardır.
EĞİTİM Haberi
RTEÜ'de Doçent Oldular

 

Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Yasin Yıldız ile Radyoloji Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Gülen Burakgazi; Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Fatih Camadan, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Asiye Şengül Avşar ile Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi İsmail Karsantık; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Bütçe ve Mali Planlama Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Önder Çalcalı ve Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Finans ve Bankacılık Bölümü Bankacılık ve Finans Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Saadet Ela Pelenk girdikleri sınavı başararak doçent unvanı almaya hak kazanmışlardır.

Öğretim elemanlarımızı gösterdikleri bu başarı dolayısıyla tebrik ediyor, almış oldukları unvanların önce kendileri ve Üniversitemiz için sonra da yükseköğretim sistemimiz için hayırlı olması temennisiyle çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RTEÜ'de, Doçent, Oldular,
Yorumlar
Haber Yazılımı