Son Dakika! ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Atandı
Rize
Haber
20 Mart 2021 - Cumartesi 03:40
 
Son Dakika! ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Atandı
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile ,Genel Müdür yardımcısı Süleyman Pınarbaş görevlerinden alınmış,Genel Müdür yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu atanmıştır...İşte ayrıntılar.
ÇAY Haberi
Son Dakika! ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Atandı

Resmi Gazete'de yayımlanan 3 nolu  Cumhurbaşkanı Kararnamesinin 2 ve 3 . maddeleri gereğince ,Genel Müdür yardımcısı Süleyman Pınarbaş görevlerinden alınmış,Genel Müdür yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu atanmıştır..

2019 yılında ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim tarafından ÇAYKUR 100. Yıl Paketleme Fabrikası Eski Müdürü ve İşletme ve Üretim Daire Başkanlığı Başuzmanlarından Zeki Karaoğlu'nu  Çay Tarım Daire Başkanlığına atanmıştı.

ZEKİ KAROĞLU KİMDİR?

15.03. 1966’da Rize’nin Çayeli İlçesinde doğdu. 1989 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini kısa dönem oalrak Manisa’da yaptıktan sonra 1992 yılında ÇAYKUR’a ait Çayeli Sabuncular Çay Fabrikası Müdürlüğünde mühendis olarak göreve başladı. 1994’te Çayeli Büyükköy Çay Fabrikasına mühendis olarak atandı. 2008 yılında aynı fabrikada İşletme ve Üretim Kısım Müdürü olarak görev yaptı.

2009 yılında ÇAYKUR 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikasına Fabrika Müdürü Yardımcısı olarak atandı. 07.12. 2012 tarihinde 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikası Müdürlüğüne atandı. 02.07.2014 tarihinde İşletme ve Üretim Daire Başkanlığında Başuzman olarak görevlendirildi. 19.04.2019 tarihinde Çay Tarım Daire Başkanlığına atandı.

Karaoğlu, evli ve üç çocuk babasıdır.

+++++++++++++++

Kurum bünyesinde 17 yıldır çeşitli kademelerde başarıyla görev yaptıktan sonra Erdinç Hatinoğlu 2015 yılında  İdari ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığına atanmıştı.

Erdinç HATİNOĞLU Kimdir?   

1973 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde doğan Erdinç Hatinoğlu KTÜ Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunudur. Aynı zamanda lisans düzeyinde Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunu olan Hatinoğlu THK Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çaykur’da uzun süre çeşitli kademelerde başarıyla hizmet eden Hatinoğlu 2012 yılından itibaren de şube müdürü olarak Çaykur bünyesinde görev yapmaktaydı. 

 Çaykur öncesinde özel sektörde turizm ve otelcilik işletmeciliği alanında başta Dedeman Oteller zinciri olmak üzere Antalya ve İstanbul gibi büyük şehirlerde turizm sektöründe görev yaptı. Hatinoğlu alanında toplamda 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir. İngilizce bilen Hatinoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Rizevizyon ailesi olarak Erdinç Hatinoğlu ve Zeki Karaoğlu'nu tebrikediyor  yeni görevlerinde başarılar dileriz…

İLGİLİ HABERLERİMİZ

Üzeyir Tekeşin, ÇAYKUR Tarım Dairesi Başkanlığına Atandı 

ÇAYKUR İdari Işler Daire Başkanlığına Ensar Serdar Atandı!

Osman Köseoğlu

www.rizevizyon.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Son, Dakika!, ÇAYKUR, Genel, Müdür, Yardımcılığına, Zeki, Karaoğlu, ve, Erdinç, Hatinoğlu, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı