İsmail TEKPINAR Darbelere Elveda Güzel Türkiye'me Merhaba !..
Yazı Detayı
16 Ekim 2017 - Pazartesi 09:14
 
Darbelere Elveda Güzel Türkiye'me Merhaba !..
İsmail TEKPINAR
ismtekpinar@gmail.com
 
 

Zulümle abat olunmayacağını öğrendiler. Artık cuntacıların kimisi toprak oldu kimileri zindanı bekleyecek. Hain cuntacılar acımadan masum insanları idam ettiler.

Kardeşi kardeşe kırdıran kanlı darbelerin köhnemiş zihniyeti batsın yerin dibine…

Çiçeği burnunda körpecik o dönemin gençliğini kimilerine solcusun dediler, kimilerine sağcısın diyerek verdiler ellerine silahları.

Kendileri ise duvarların arkasına geçip pencereden seyredip pipolarını yakıp keyifle güldüler, bu taze güllerin birbirini kırmasını seyrettiler.

Temennimiz şudur gönlümüz arzu ediyor ihanet edenlere karşı idam getirilmesi…

Ordunun içinde bir takım batı hayranları ve Natoya bağlı subaylardan oluşan şahısların kimi zaman hükümete muhtıra verip kimi dönemler de darbe teşebbüsünde bulundular. Bazıları uyarı mahiyetinde kaldı bazılarını kanlı darbeye dönüştürdüler.

İşte Türkiye tarihinde günümüze kronolojik darbeler ve muhtıralar.

1913 Bab-ı Ali Baskını;

Balkan Savaşları'ndan sonra zuhur etmeye başladı. Bulgarların Edirne'yi alacak duruma kadar gelmeleri. Akabinde Sadrazam Kamil Paşa Hükümeti'ni sorumlu tutmaktaydılar.

Ma’mafih netice itibarıyla savaştan alınan kötü sonuçlar sebebiyle, İttihat Ve Terakki önderliğinde ihtilal hazırlıkları başlatıldı. 23 Ocak 1913 günü o zamanlar binbaşı olan Enver Bey önderliğinde Bab-ı Ali'ye girildi.

Dönemin Harbiye Nâzırı Nâzım Paşa silahla vurularak öldürüldü. Sadrazam Kamil Paşa'ya ise zorla istifa mektubu imzalatıldı. Mektup, padişah V. Mehmed tarafından kabul edildi.

Yeni Sadrazam ise, 31 Mart Vakası sırasında da büyük başarılar gösteren Mahmut Şevket Paşa oldu. İşte bu baskın Türkiye Tarihi'nin ilk ihtilali olarak değerlendirilmektedir.

27 Mayıs 1960 Darbesi;

1946 yılında çok partili hayata geçen Türkiye, hemen akabinde yapılan ilk seçimlerde 1950'de yüksek bir oyla iktidara gelen Demokrat Parti yönetimi CHP’nin 27 yıllık bu seçimle siyasi hayatına son verdiler. Adnan menderes ilk dönemlerde ülkeye sıçrama yaptırdı. Bundan rahatsız olan batılılar ve yenilgiye uğrayan CHP gerilimi iç karışıklığı tetiklettiler.

Akabinde darbe hazırlıkları başlatıldı. Başta üniversite öğrencileri olmak üzere halkın da bazı kesimleri iç karışıklıklara destek vermişti.

Nitekim askeri müdahale, 27 Mayıs 1960 gecesi darbe yapıldı. Müdahale, “37 subay tarafından planlanmıştı”. 11 sanık da oy çokluğuyla ölüm cezasına çarptırılmıştı.

Eski TBMM Başkanı Refik Koraltan, eski Genelkurmay Başkanı Rüştü Erdelhun (tüm rütbeleri sökülerek er rütbesine indirilmişti), DP’lilerden 9 kişi ise oy çokluğuyla idam cezasına çarpıtırdılar.

Adnan Menderes (Başbakan), Fatin Rüştü Zorlu (Dışişleri Bakanı) ve Hasan Polatkan (Maliye Bakanı) bunlarla birlikte 15 kişi idam edildi.

DP’nin önde gelenlerinden 31 sanık ömür boyu hapis cezasına çarptırılırken, 418 sanığa 6 ayla 20 yıl arasında değişen çeşitli hapis cezaları verilmiş, 123 sanık beraat etmiş, 5 sanık hakkındaki dava düşmüştü. Zarar gören yine Türkiye oldu…

22 Şubat 1962 Ayaklanması;

22 Şubat 1962 tarihinde Talat Aydemir ve arkadaşlarının darbe yapma planlarıydı lakin tutmadı.

Ordu içindeki 27 Mayısçıların tasfiyesi için, 20 Şubat günü atama ve gözaltına almalara karşı bir direniş başlatıldı sonuç hüsrandı...

İnönü’yle pazarlığa oturup Talat Aydemir ve çok sayıda teşebbüs eden subaylar emekliye sevk edilip haklarında dava açılmadı.

Birçok subayında görev yerlerini değiştirdi dönemin hükümeti ama rahat durmadılar yine…

12 Mart 1971 Muhtırası;

1969 seçimlerinden sonra Süleyman Demirel yönetimindeki Adalet Partisi iktidara gelmişti. CHP ise ana muhalefet konumundaydı.

Fakat 1968 yılından beri süre gelen anarşi ve terör olayları ülkeyi günden güne yıpratmaktaydı.

Sonuç olarak 12 Mart 1971 tarihinde Genelkurmay Başkanı Memduh Tağmaç, Kara Kuvvetleri Komutanı Faruk Gürler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Celal Eyiceoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Muhsin Batur tarafından Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay'a bir muhtıra verildi.

Mektupta hükümetin istifası isteniyordu.

Bunun üzerine Başbakan Süleyman Demirel istifasını sundu. Yeni kurulacak partiler üstü hükümet için CHP Kocaeli Milletvekili Nihat Erim, Başbakan seçildi. 26 Mart günü

CHP'ye istifasını sunarak bağımsız bir başbakan sıfatıyla partiler üstü kabine kuruldu…

12 Eylül 1980 Askeri Kanlı Darbesi;

Silahlı kuvvetler yönetime el koydu. Kiminle? Batı yanlısı subaylar ve Natocular…

Tabi 1971 muhtırası tam olarak amacına ulaşamamıştı. Ülkede terör, anarşi ve milli güvenliği tehdit eden unsurları körüklediler.

1972 yılında başta Deniz Gezmiş gibi bir takım sol cenahta olan ama vatan sevdalısı devrimcilerin idamını solcuları da galeyana getirmek için yaptılar.

Kimlerin yaptığını hepimiz biliyoruz solcu, solcuyu astırmıştı…

Bu hadiselerin üzerine olaylar daha da alevlendirip, silahlı çatışmalar artmıştı. Artık ülkede neredeyse her gün bir bomba patlıyor, kahvehaneler taranıyordu. Sağ ve sol görüşlü gençler üniversitelerde birbirlerine saldırıyordu.

1979 yılına gelindiğinde darbenin ayak sesleri kendini göstermeye başlamıştı. 19 Temmuz 1980 tarihinde Nihat Erim'in suikasta uğraması da olayların patlak verdiği bir dönüm noktasıydı. Sonuç itibarıyla 12 Eylül 1980 gece yarısında yapıldı.

Nihayetin de “650 bin kişi gözaltı, 1 milyon 683 bin kişi fişlendi, 50 kişi idam edildi, 171 kişinin ‘işkenceden öldüğü’ tarihi belgelerle belgelendi”.

28 Şubat 1997 post-modern Darbesi;

Meşhur 54. hükümet rahmetlik Necmettin Erbakan'ın başbakan, Tansu Çiller'in ise dışişleri bakanıydı.

28 Şubat 1997 tarihinde toplanan Milli Güvenlik Kurulu'nun irticaya karşı başlattığı ordu ve bürokrasi merkezli bu süreç, post-modern darbe olarak hafızalarımız da kaldı. Sözüm ona Müslüman olan bir ülkede irticayla mücadele ediyoruz, adı altında başörtüsü yasaklanmıştı.

Pek çok öğrenci ve kamu personeli başörtülü oldukları daha ötesi farz olan namaz bile kılmak irticaydı. Bu gerekçelerle devlet kurumlarından uzaklaştırılanlar ve işten atılanlar olmuştu...

Türkiye’ye yapılan kumpaslardan cemaatlere saldırmak için aczmendi lideri Müslüm gündüz ve Fadime şahin oyunu. İmam hatipler meslek liselerine dönüştürülmesi kararı alındı.

En acısı da bu süreci Yahudilerin yönettiğiydi. "İrticayla mücadele eylem planı" ile anılan bu süreçte verilen kararların ve yaptırımların uygulanıp uygulanmadığı denetlemek için Çevik Bir öncülüğünde Batı Çalışma Grubu kurulmuştu, yani fişleme

grubu, aslında bu çok uzun sürecek bir süreçti lakin balonları çabuk patladı ihanet projesi ayaklarına dolandı tutmadı.

27 Nisan 2007 e-muhtırası;

27 Nisan 2007 tarihinde, saat 23:00 sıralarında dönemin Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt komuta zinciri tarafından yapılan sözüm ona basın açıklaması adı altında Türkiye Cumhuriyeti devletinin, başta laiklik olmak üzere, temel değerlerinin aşındırılmakta olduğu belirtilmiştir. Kamuoyunda genel olan görüş, basın açıklamasının bir e- muhtıra mahiyetinde olduğu yönündeydi.

Yine o dönemde hükümete laiklik üstünden ayar verilmeye çalışılmış yani aba altından sopa göstermişlerdi… Başarısız oldular laiklik türküsü tutmadı…

15 Temmuz 2016 hain fetöcüler ve batının kanlı Darbesi;

Tarih 15 Temmuz 2016 Başkent Ankara'da F16 uçakların alçak uçuşları ve helikopter seslerinin duyulmasıyla darbe yüzünü göstermişti…

İstanbul köprüsü bir kısmı darbeci askerler tarafından kapatıldı.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok şehirde tanklarla cuntacılar sokaklara indi.

Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakan Binalı Yıldırım, Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül vs. canlı yayınlara telefonla bağlanarak halkı sokağa çıkmaya davet etti.

Bu necip millet çağrıya uyarak meydanlara akın etmeye başladı. Bazı vatandaşlarımız tankların önüne yatarak canları pahasına tankları durdurmayı başardı. Önlerini kesti ve durdurulan tankların üzerine çıktı.

Çoğunluk Askerin içinde bir kısmı da polisin içinde olan hain fatöcülerin ve işbirlikçilerinin sivil halka ve kendi meslektaşlarına acımadan kurşunlarla ve bombayla şehit ettiler.

Fakat milletimizin kahramanlığıyla sabah 06.00’dan sonra Boğaziçi Köprüsü üzerindeki askerlerin silahlarıyla teslim alındı.

Ancak gece boyunca pek çok vatanperver kahraman asker ve polis ve sivil insanımız şehit ve gazi oldular. Bu vatana canını seve seve veren Gazilerimize de acil şifalar diler tüm aziz şehitlerimizin Ruhları şad mekânları cennet olsun…

Aslında uzun, uzun yazmak icap eder, lakin bu darbelere artık millet olarak pirim verilmemektedir. Bunun göstergesi 15 Temmuzu yaşayanlar olarak halk devletine, vatanına sahip çıkmıştır. Yazmak istediğimi milletimiz fiilen yaptılar. Darbecilere hadlerini bildirdiler. İşte bunun adı yeni Türkiye’dir. Vesselâm…

Siyasetçi /Yazar

 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
10 Kasım 2021
BÜYÜK OYUNU HÂLÂ GÖREMEYEN VAR MI?
18 Ekim 2021
EĞRİ ODUN
03 Ekim 2021
KADROSUZLAR
13 Eylül 2021
BU KORKU VE PANİK DE NEYİN NESİ
06 Eylül 2021
UYANIN MİLLET TÜRKLER GELİYOR
09 Ağustos 2021
YAKAN YANACAKTIR
26 Temmuz 2021
İMPAROTORLAR ŞEHRİ TRABZON
07 Temmuz 2021
GİZEMLİ ŞEHİR HATAY
22 Haziran 2021
HADİ BUYRUN DİYARBEKİR’E GİDELİM
08 Haziran 2021
EFELER DİYARI EGENİN İNCİSİ AYDIN
01 Haziran 2021
YALANCI VE İFTİRACILARIN SONU NE OLUR
31 Mayıs 2021
YALANCI VE İFTİRACILARIN SONU NE OLUR?
10 Mayıs 2021
KUDÜS’E VURULAN PRANGALARA ARTIK DUR DEME VAKTİDİR
28 Nisan 2021
HİÇ BİR HÜKMÜNÜZ YOK
11 Nisan 2021
GÜZEL ATLAR DİYARI
03 Nisan 2021
BEYLER ADAMLAR AĞLAMAKDA HAKLILAR
18 Mart 2021
HÜKÛMETE SESLENİYORUM BUNLAR AÇ
08 Mart 2021
ERDOĞANI DURDURUN MU?
28 Şubat 2021
28 ŞUBAT POSTMODERN DARBE VE Z KUŞAĞI
15 Şubat 2021
YÜKÜMÜZ AĞIR DOSTLAR !..
01 Şubat 2021
YENİ DÜNYA’NIN YENİ TÜRKİYE’Sİ
15 Ocak 2021
GEÇ KALMADAN EVVEL KERVANA YETİŞMEK GEREKİR
07 Ocak 2021
HASTA FİKİRLER
23 Aralık 2020
BU YÜKSELİŞİ KİMSE DURDURAMAZ
14 Aralık 2020
VE DÜNYA’YA HAYKIRDIK
13 Aralık 2020
Tarihteki Kanlı Katliamlar – I
10 Aralık 2020
NEDİR BU BATI AŞKI
26 Kasım 2020
YAZIKLAR OLSUN SİZ VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERE
09 Kasım 2020
ABD İÇİN SON PERDE KAPANIYOR
29 Ekim 2020
BATI KENDİ BAŞINI YEMEYE NÂMZET
11 Ekim 2020
YALAN SÖYLERKEN HİÇ YÜZÜNÜZ KIZARIYOR MU?
30 Eylül 2020
ARTIK SAHA DA VE MASA DA GÜÇLÜYÜZ
14 Eylül 2020
SABIR TAŞIMIZI ÇATLATMAYIN
07 Eylül 2020
ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ!..
12 Ağustos 2020
BEN HİÇ SOLCU OLMADIM Kİ!
04 Ağustos 2020
SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ
29 Temmuz 2020
ŞİMDİ BAŞKA GÜZELSİN AYASOFYA
21 Temmuz 2020
ANADOLUNUN GÖZ BEBEĞİ ERZURUM
13 Temmuz 2020
İSTANBUL YİNE BİR BAŞKA GÜZELDİ
06 Temmuz 2020
KİMİ KİME ŞİKÂYET EDİYORSUNUZ !...
14 Haziran 2020
FETHİN SEMBOLÜ KILIÇ HAKKIMIZ AYASOFYA CAMİ
23 Mayıs 2020
BU ÜLKEYİ SİZE BIRAKACAĞIMIZI MI SANDINIZ !..
10 Mayıs 2020
BUGÜN ANNELER GÜNÜYMÜŞ
19 Nisan 2020
SEN NEYMİŞSİN BE TÜRKİYEM !..
02 Nisan 2020
NANKÖRLER ÜLKESİ OLMUŞUZ
20 Mart 2020
DÜNYA ÜLKELERİ SINIFTA KALDI
14 Mart 2020
BU TELAŞ BU KORKU DA NEYİN NESİ
01 Mart 2020
SEN BİZİ VATANSIZ BIRAKMA ALLAH’IM
17 Şubat 2020
EMEKÇİNİN ALIN TERİ !..
28 Ocak 2020
GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM
19 Ocak 2020
GİDECEK BİR BAŞKA ÜLKE Mİ VAR
08 Ocak 2020
NE İLE KURU SIKIYLA MI?
28 Aralık 2019
BU NEYİN RAHATSIZLIĞI
17 Aralık 2019
Geleceği Karanlığa Sürükleyenler
08 Aralık 2019
Türkiye Terakkî Ederken Avrupa Tedenni Ediyor
28 Kasım 2019
BİR TAŞ ATTIM PENCEREYE
19 Kasım 2019
KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN !..
11 Kasım 2019
HER ŞEY KÖTÜ OLUYOR
29 Ekim 2019
Yenilgiye Doymayan Haçlılar !..
13 Ekim 2019
BİZ SÖZÜMÜZÜ TUTTUK
08 Ekim 2019
BİNDİĞİ DALI KESMEK BU OLSA GEREK
28 Eylül 2019
YETKİSİZ YETKİLİLER VE MENFİ MUHALEFETÇİKLER
10 Eylül 2019
ŞOVMENLİĞE YENİ ALGI KILIFI !..
03 Eylül 2019
ESKİ ZAM ŞİMDİ FİNANSAL DÜZENLEME OLDU
22 Ağustos 2019
YILLARDIR GELİŞMEYEN VE DEĞİŞMEYEN ZİHNİYET
30 Temmuz 2019
HAYATLARI YALAN
21 Temmuz 2019
TAM BAĞIMSIZLIK YOLUNDA İLERLERKEN DOĞRUDAN HEDEF OLDUK
11 Temmuz 2019
Eğer Vatana İhaneti Unutursak Kanımız Kurusun
04 Temmuz 2019
TÜRKİYE AMMA DA ÇETİN CEVİZMİŞ !..
25 Haziran 2019
BEKLENENDİ SÜRPRİZ OLMADI !...
20 Haziran 2019
SEN ASIL ŞİMDİ ÖZGÜRSÜN KARDEŞİM !..
11 Haziran 2019
İSTANBUL’U DÜRÜST OLAN KAZANIR
27 Mayıs 2019
S-400 LERİN ZAFERİ HAÇLILARIN ÇÖKÜŞÜ !..
16 Mayıs 2019
Yavuz Hırsız Ev Sahibini Bastırmış !..
08 Mayıs 2019
Ak İle Kara Belli Olacak !...
30 Nisan 2019
Yeniden Beklentiler Başlamış !..
21 Nisan 2019
Martın Sonu Kime Göre Bahar !..
14 Nisan 2019
Toparlanın Beyler Gitmiyoruz !..
07 Nisan 2019
BELKİDE BİR MUSİBET BİN NASİHATTEN EVLÂDIR
28 Mart 2019
31 MART SEÇİMLERİ İÇİN SON VİRAJ !..
24 Mart 2019
Haçlı Terörü !...
16 Mart 2019
ÜLKEYİ ÜÇ BEŞ KURUŞA BIRAKACAĞIMIZI MI SANDINIZ !
12 Mart 2019
İTİBARSIZLAŞTIRMAK NEME LAZIM
03 Mart 2019
Arabulucu Türkiye !
26 Şubat 2019
Susun Dünya Müslümanları !..
18 Şubat 2019
ÜÇ KİLO PATATES VE SOĞAN
18 Şubat 2019
ÜÇ KİLO PATATES VE SOĞAN
10 Şubat 2019
DEMOKRASİ BİTTİ DİKTATÖRLÜK BAŞLADI
03 Şubat 2019
ŞU DÜNYA’NIN DÜZENİNE BAK
24 Ocak 2019
KAN AĞLAYAN DOĞU TÜRKİSTAN !..
24 Ocak 2019
KAN AĞLAYAN DOĞU TÜRKİSTAN !..
24 Ocak 2019
KAN AĞLAYAN DOĞU TÜRKİSTAN !..
05 Ocak 2019
Neymiş Bu Naylon Poşet !..
29 Aralık 2018
Artık Haddinizi Bilin !..
23 Aralık 2018
HEM MİLLİ HEM PİYANGO !..
16 Aralık 2018
Açlıktan Ölen İnsanlık !...
08 Aralık 2018
Avrupa'ya Demokrasi mi Geldi !
30 Kasım 2018
SPORUMA VE KULÜBÜME DOKUNMA !..
21 Kasım 2018
VARSIN İŞÇİ DESİNLER !
12 Kasım 2018
İKTİDARI ÇALIŞTIRAN MUHALEFETTİR !..
04 Kasım 2018
O KADARDA DEĞİL!..
29 Ekim 2018
İTTİFAKA NELER OLDU?
22 Ekim 2018
DOĞRU ADAY
14 Ekim 2018
GELECEK GENÇLİĞİN ÖĞRETMENLERİ
07 Ekim 2018
ÖNCELİK İDAM MI YOKSA AF MI OLMALI?
03 Ekim 2018
ZÜLF-İ YÂRE DOKUNDU ARTIK
24 Eylül 2018
DOLAR EKTİK TARLAYA!
16 Eylül 2018
FIRSATÇILARA GÜN DOĞDU
09 Eylül 2018
YIKILAMAYACAK KALE YOKTUR
02 Eylül 2018
TAVİZ TAVİZİ DOĞURUR !..
22 Ağustos 2018
HERŞEYİN BAŞI İNSAN OLMAK
12 Ağustos 2018
YEŞİL KÂĞIT SEVİCİLER SIRA SİZDE
05 Ağustos 2018
Hey Trump ver papazı al papazı !..
29 Temmuz 2018
İP KOPTU PROJE ELLERİNDE KALDI
22 Temmuz 2018
NEREDEYSE MEMLEKET MESELESİ YAPTILAR
15 Temmuz 2018
YENİ SİSTEMLE BÜYÜK HİZMETLER YAPILMALI
07 Temmuz 2018
SAPIK BEYİNLERİN İDAMI !..
01 Temmuz 2018
KÜÇÜK BEYİNLERİN BÜYÜK MAĞLUBİYETİ !
26 Haziran 2018
KİMLER KAZANDI KİMLER KAYBETTİ
17 Haziran 2018
NEDEN Mİ HEDEF TÜRKİYE !..
10 Haziran 2018
Düşünün ki Bu Son Seçim !..
31 Mayıs 2018
Bizdeki Muhalefet Düşman Başına !..
16 Mayıs 2018
EY MASUM KUDÜS BEKLE BİZİ BİR GECE
07 Mayıs 2018
KİM KİMDEN KORKUYOR
02 Mayıs 2018
BİZ KÜLTÜRÜMÜZÜ VE SANATIMIZI SEVİYORUZ
30 Nisan 2018
24 HAZİRAN CUMHUR İTTİFAKI VE BATILI MUHALEFET
23 Nisan 2018
DÜNYA BÜYÜK BUHRAN GEÇİRİYOR
11 Nisan 2018
İNSANLIK ÖLÜYOR DÜNYA YİNE SESSİZ
05 Nisan 2018
VAH VAH GENE Mİ ZENGİN OLAMADINIZ
27 Mart 2018
Dünya Türkiye'den Ders Alıyor !..
19 Mart 2018
Dünyayı Kana Bulayan Silah Tacirleri
13 Mart 2018
YEDİ DÜVEL İLE SAVAŞAN TÜRKİYE
27 Şubat 2018
İHANETÇİLERİN GELECEK NESLE DARBESİ
19 Şubat 2018
Amerika Dünyayla Dalga Geçiyor
13 Şubat 2018
İstiklal ve İstikbal Meselesi
05 Şubat 2018
SİZCE DÜNYA’YI KİMLER YÖNETİYOR?
28 Ocak 2018
SINIR ÖTESİ AFRİN ZEYTİN DALI OPERASYONU
22 Ocak 2018
İttifak ve İttihad İçin Birleşme Elzemdir !
08 Ocak 2018
HER ZAFER YENİ BİR ZAFERE GEBEDİR
02 Ocak 2018
Filistinin Başkenti KUDÜS
24 Aralık 2017
DÜNYA DA YALNIZ KALAN AMERİKA
17 Aralık 2017
MAZLUM ÇOĞRAFYANIN ÇOCUKLARI NEREDE
09 Aralık 2017
TÜRKİYE AYAĞA KALKARSA İSRAİL EZİLİR !..
05 Aralık 2017
ÖNCE VATAN GERİSİ TEFERRUAT
26 Kasım 2017
BİTMEK BİLMEYEN ULUSLARARASI OYUNLAR
19 Kasım 2017
NE YIKILMAZ ÜLKEYMİŞ TÜRKİYE
12 Kasım 2017
AYNI SENARYOYLA ÜZERİMİZE GELİYORLAR
05 Kasım 2017
TERAKKİ VE TEDENNİ EDENLERİN KAVGASI
30 Ekim 2017
İslamın Ilımlısı mı Olur !..
22 Ekim 2017
ÖMRÜ BİTTİ KULLAN AT
10 Ekim 2017
SİYASETTE OLMASI GEREKENLER OLUYOR
10 Ekim 2017
DOST GÖRÜNÜMLÜ DÜŞMANLAR
10 Ekim 2017
MAZLUMLAR İÇİN BİRLEŞEMEYEN MİLLETLER
10 Ekim 2017
CEMAATLER VE FETÖCÜLER
10 Ekim 2017
TÜRKİYE COĞRAFYASI OLARAK BİRLİK OLMA ZAMANI
10 Ekim 2017
BATI KÖKENLİ YENİ BİR ÇATI PARTİSİMİ KURULUYOR
10 Ekim 2017
HAİNLİĞE KARŞI İTTİFAK ETMEZSEN SIRA SANA GELECEK
10 Ekim 2017
DEVLERİN GÜÇ YARIŞI
10 Ekim 2017
SAHTE YÜZLERİN SON TANGOSU
10 Ekim 2017
15 TEMMUZ; BİR KAHRAMANLIK DESTANI
10 Ekim 2017
BUĞDAY EKİPDE PİRİNÇ BEKLENMEZ
10 Ekim 2017
ADALETE DEĞİL BATIYA YÜRÜYÜŞ
10 Ekim 2017
DÖRT BİR YANDAN KATARA SALDIRI - HEDEF TÜRKİYE
09 Ekim 2017
HÜR SİYASETİN YENİ DÖNEMİ
09 Ekim 2017
DÜN DÜNDE KALDI YENİDÜNYA’YA MERHABA
09 Ekim 2017
HAÇLILAR BİZDEN KORKUYOR
09 Ekim 2017
EVET YENİ TÜRKİYE’NİN MUZAFFERİYETİ
09 Ekim 2017
MİMSİZ MEDENİYETİN KAPISI AVRUPA
09 Ekim 2017
HASTA ADAM AVRUPA
09 Ekim 2017
RUHSAL BUNALIMDA OLAN AVRUPA
09 Ekim 2017
BUKALEMUN ŞER ODAKLARI
09 Ekim 2017
BİRŞEYLER YANLIŞ GİDİYOR
09 Ekim 2017
VARLIK FONU (HAVUZ SİSTEMİ)
09 Ekim 2017
DÜNYA’NIN TÜRKİYE’DEKİ BAŞKAN’LIK KRİZİ
09 Ekim 2017
SÖZÜ MİLLETE BIRAKIN SONUÇ EVET OLSUN
09 Ekim 2017
BATININ BİTMEYEN TEFESSÜH PLANLARI
09 Ekim 2017
DÜNYA ÜLKELERİNDEKİ MÜSBETLERİN DÜNYAYI YENİDEN İMAR ETMESİ LAZIM!
09 Ekim 2017
İNSANLIĞIN SUKUT ETTİĞİ HALEP
09 Ekim 2017
MÜCADELE-İ MİLLİYE
09 Ekim 2017
BAYIM SİZ KİM SİNİZ ?
09 Ekim 2017
DEMOKRASİYE İHANET EDEN C.H.P
09 Ekim 2017
DEVLETİN BEKASI
09 Ekim 2017
TERÖR , KAN VE BATI
09 Ekim 2017
MEDYA VE YAZAR AHLAKI
09 Ekim 2017
GENÇLİĞİMİZİN AHLAK EROZYONU
09 Ekim 2017
AMERİKA KENDİ İPİNİ KENDİ ÇEKTİ
09 Ekim 2017
ENERJİDE ZİRVEYE GİDEN ÜLKE TÜRKİYE
09 Ekim 2017
BİR ÜLKE GERİYE ÇARK EDEREK KURTULMAZ
09 Ekim 2017
HEY JOHN SENİN SORUNUN NEDİR
Haber Yazılımı