Recep Ali Aksoylu BU RAMAZAN KOMŞUMUZUN KALBİNE DOKUNALIM
Yazı Detayı
20 Nisan 2021 - Salı 04:17
 
BU RAMAZAN KOMŞUMUZUN KALBİNE DOKUNALIM
Recep Ali Aksoylu
medya@acoor.net
 
 

Yeni nesil, hani şu “Tarihin sonu”nu görecek olan, “Great Reset” öncesi, “Biyolojik insan” neslinin son örneği, “Z kuşağı” diye tanımladıkları; bugünden din, ahlak, gelenekten bağımsız bir BİREY diye tanımladıkları, hatta biyolojik bir cinsiyeti bile olmayan değişen, dönüşen bir toplumsal cinsiyet sahibi olan, kök hücre gibi, yapıştığı yerin hücresine dönüşen ve artık pasaport ve kimlik kartlarımıza da işlenen GENDER’lerden söz ediyoruz.

“Great Reset”i beklemeden Trans Humanizm’e şimdiden başladılar bile. Artık aramızda Siborg’lar dolaşıyor. Yakında Genomik’leri ve Klonoid’leri de göreceğiz. İnsanımsı robotlar artık sanal gerçeklik düzleminden 3 boyutlu otonom varlıklar olarak insanın yerini almaya hazırlanıyorlar.

Bitkilerin ve hayvanların başına gelenler bugün bizim başımıza geliyor. Hormonlu gıdalar, hasta, obez bir nesilin doğmasının ana sebebi. Hibrit tohumları yiyenler, kısır, ebter olmaya başladılar. Geni ile oynanmış gıdalarla beslenenler genetik hastalara dönüşmeye başladı. Genetik yapısı dönüştürülmüş ilaç, aşı ve gıdalar, insanlarda da mutasyona sebeb olmaya başladı. Bundan sonra kanser, genetik hastalıklar, psikolojik sorunlar, intihar, alerjik hastalıklar, solunum yolları hastalıkları, ani ölümler patlarsa şaşmamak gerek. Radyoaktif kirlenme, oksijen atomlarının frekansını değiştireceği için yeteri kadar oksijen alamayacağız. Elektromanyetik dalgalar, bulutların hareketi, hava, kara ve deniz canlılarının davranışları manupile edilebilecek. RF ve ışın silahları ile hava, kara, deniz araçları oldukları yerde vurulabilecek. Yeni normal dönemin savaşları da, üretimi de, pazarlaması da farklı olacak. Enerji maliyeti ve emek maliyeti olmayan bir üretim düşünün. Sahi bu kadar insan nerede çalışacak? “Bu kalabalıklar niçin var” sorusunun cevabı olmayacak yakında! Bunların bir şekilde resetlenmesi ve bir kısmının da kısırlaştırılması gerek. Onun için yediklerinize, içtiklerinize bakın, empoze edilen hayat tarzına bakın. Niçin aileye düşmanlar sanıyorsunuz! Niçin sentetik ete yöneltiyorlar bizi, sentetik gıdalara yöneltiyorlar sanıyorsunuz. CoVID neyin nesi idi. Bu CoVID ilaçları, bu aşı neyin nesi! 


Bu gelmekte olan yeni nesil, artık eski normal dönemin “normal insan”ı olmayacak. Chip’lenmiş beyinleri ile biyonik bir robota dönüştürülecek. Starlink ve 5G ile donatılmış uzay ve yerkürede “Nesnelerarası iletişim”le insan, hayvan ve robotlar tek yekûn içinde toplanıp, yazılıp çizilecekler. Geçen yıllarda yakında insanlar hayvanlarla konuşacak derken, ben 2025’i hedef gösteriyordum. Ama Elon Musk bu işi erkene aldı. O artık maymunu ile birlikte bilgisayar oyunu oynayabiliyor. Metresi kafasına Chip taktırmak için gün sayıyor. O gün tanrısal bilgiye ve tanrısal bir güce sahip olacağını söylüyor. Neuralink entegrasyonu ile artık insan, hayvan, makine birer nesne olarak tanımlanacak. İnsanlar da birbirinin bilgisini kopyalayabilecek. Makinalar sizin beyninizi okuyup tarayabilecek ve yükleme silme de yapabilecek.

Mahkeme 5G ile ilgili sunduğumuz bilgileri red etti ve BTK’dan gelen, onların da işbirliği yaptıkları yabancı firmaların raporları ve sunumlarındaki bilgileri gerçek kabul etti. Korkarım bazı gerçeklerin farkına vardığımızda çok geç kalacağız. BTK, Dijital dönüşüm ofisi, Uzay ajansının parlak sunumları bugün, CoVID örneğinde olduğu gibi uluslararası sistemin dayattığı görüşlerin tekrarı gibi.

Aşıların hepsi riskli. Sürekli mutasyona uğrayan mikrobun aşısı olmaz. İzole edilen bir mikrob da yok, PCR tanı kiti de kocaman bir yalan! Hele şu mRNA aşısı, bu aslında bir aşı da değil. Bütün hile o “m” de gizli. Ona ne yüklerseniz o “Messenger” denilen ajan, sizin RNA’nız üzerinden kendine verilen görevi uyguluyor ve kendini yok ediyor. Bu genel anlamda bir “gen terapisi” olarak tanımlanıyor. Buna kalp kapakçığını kilitle de diyebilirsiniz, daha fazla mutluluk hormonu sağla komutu da verebilirsiniz. Çok amaçlı bir ajan yani. Başka, bugün tedavisi olmayan hastalıkların tedavisi için de komut verebilirsiniz. Ve beyin ya da DNA üzerinde etkili olacak birtakım mesajlar için tek yöntem de bu değil. E-Water üzerinden, Chip üzerinden, Bio rezonans tekniği ile de bu mesajları verebilirsiniz. Mesela bu yolla uyuşturucu servisi yapmak da mümkün! Bu mRNA marifetiyle insanın DNA’sını değiştirmek de mümkün. Onarmak mümkünse bozmak da mümkün. Onarırken bile genetik anlamda büyük riskler içeren, fıtrata müdahale anlamında şeyler de mümkün. Ve tabii yan etkileri, kontrol dışı muhtemel gelişmelerin ne olacağı da belli değil. Yani bu yöntemle kaş yapayım derken göz çıkarmak da mümkün. Dr. Darren Schmidt bu konuda kaygılı. Bu tür bir müdahale ile insanın geninin değiştirilebileceği ve sonuçta GDO’lu bir insan tipinin ortaya çıkabileceğini söylüyor.

Biliyor olmalısınız, Siborg, elektronik implantlarla donatılmış bir süper insanı ifade ediyor. Ya da robotik bir elbiseyle, sistem sizin beyninizi okuyarak, sizi bir Süpermen yapabilecek. 

Klonoid, ölüleri klonlayıp hayata döndürebilecek, beyinlerine yükleme yapabilecek ya da insanların beyinleri kopyalayabilecek / klonlayabileceksiniz. Genomikler ise, başka canlılardan size genetik yolla ya da implant tekniği ile hücre ya da organ nakli yapabilecekler. Mesela hem Klonoid, hem Siborg, hem de Gen teknolojisi ile karma bir canlı organizma da bu şekilde üretilebilecek!

Bu onların planı tabii. Ve size bir bilimkurgu filminin senaryosundan bir özet sunmuyorum. Şimdilik zor zar da olsa projelerini hayata geçirseler de, CoVID konusunda ülkemizde yaşanan anlamsız icraatlarda gördüğümüz gibi, siyaset, bürokrasi, akademi, media, meslek örgütleri bu karanlık oyuna alet olsalar da, bu konularda tüm dünyada giderek artan bir endişe ve uyanış sözkonusu. İnşallah tuzak kuranlar ve onların bu kirli oyunlarına alet olanlar, kendilerini “ıslah edici” diye gösteren “bozguncular” ya vazgeçer ve kurtulurlar ya da Allah onları kazdıkları kuyuya düşürür.

Sahi, PCR’den sonra, yeni varyantlarla aşı da çöktü. Yeni varyantların kadınlarda düşüğe yol açabileceği uyarısı yapmaya başladılar. “Sakın hamile kalmayın” uyarısı yapıyorlar. Biz ne diyorduk.. Bu yarışta mutasyon ve varyantlar, aşıcılardan hızlı koşuyor. Testler ve aşılar, bugüne kadar yapılan harcamalar da bu şekilde elde kalmış oldu. Bakalım bizimkiler bu oyunun farkına ne zaman varacaklar.

Sonuçta her topluluk layık olduğu gibi idare olunur. Biz kendi hakkımızdaki hükmü değiştirmedikçe Allah bizim hakkımızdaki hükmünü değiştirmeyecektir. Ben korku ile umut arasında, ama umudum korkularımdan büyük, beklemekteyim. Selâm ve dua ile.

 
Etiketler: BU, RAMAZAN, KOMŞUMUZUN, KALBİNE, DOKUNALIM,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
20 Eylül 2021
KÜÇÜK ADAMLARIN EGOSU HEP TEHLİKELİ OLMUŞTUR
27 Ağustos 2021
44 SENEDİR YAZIYORUM… PARA EĞİTİMİN ÖNÜNE GEÇİNCE
25 Haziran 2021
Fenerbahçe Spor Kulübü, futbolda Ali Koç ile başarılı değildir
06 Haziran 2021
SANAYİCİ DIŞ PAZARA YÖNELİNCE İÇERDE ÜRETİM, SATIŞ DURMA NOKTASINDA!
18 Ocak 2021
DÜNYA YILDIZI MESUT ÖZİL LİGİMİZE RENK KATACAK
13 Ocak 2021
ALLAH AŞKINA RİZENİN SEMBOLU BARDAK OLUR MU?
12 Ocak 2021
Mağdur Çaykur Rizespor'dan Başka Herkes Konuşuyor!
05 Ocak 2021
YENİ ASGARİ ÜCRETİN EMEKLİ VE ORTANCA MAAŞLARINA BASKISI
13 Aralık 2020
RAHMİ METİN BAŞKANIM RİZE SİZDEN TOPA GİRMENİZİ BEKLİYOR
13 Aralık 2020
TOMAS HOCANIN ÇAYKUR RİZESPOR’U 7 SEZONUN EN İYİSİ
07 Kasım 2020
Mesut Yılmaz'a Vefa Borcu
19 Eylül 2020
BAKANLIĞIN DERS KİTAPLARI İSRAFINA EBA DA EKLENDİ Mİ?
20 Temmuz 2020
DÜŞECEK SON İKİ TAKIM ARASINDA Ç RİZESPOR OLABİLİR Mİ?
10 Haziran 2020
PERAKENDE DE STOK YÖNETİMİ
10 Mayıs 2020
YANLIŞ LOKASYONA KARŞI OLMAK, YATIRIMA KARŞI OLMAK DEĞİLDİR!
27 Nisan 2020
80’LERDEN SONRA ÇAY VE RİZELİ BİR DAHA Mİ !?
08 Nisan 2020
KREDİLER 3 AY ÖTELENDİ, PEKİ ÇEK’LER NE OLACAK?
29 Mart 2020
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI APAR TOPAR Mİ GİTTİ?
24 Mart 2020
İÇİMİZ DIŞIMIZ CORONA. HEPİMİZİ ALDI HORONA!
03 Mart 2020
ÜNAL KARAMAN’A CAMİANIN DESTEĞİ TAM
01 Mart 2020
ARTIK GERİ DÖNÜŞÜ YOK, TEMİZLEYİP DÖNECEĞİZ İNŞALLAH
06 Şubat 2020
EUROLİG’DE EFES – FENERBAHÇE FİNALİ NEDEN OLMASIN !..
12 Ocak 2020
EKREM ORHON’U “ANLA”YABİLMEK
06 Ocak 2020
KANAL İSTANBUL DEĞİL, TÜRKİYE’NİN 2.BÜYÜK KENTİ PROJESİ
29 Aralık 2019
TÜRK MALI MI, YERLİ Mİ?
20 Aralık 2019
SAMSUN'DAN SARP'A... EMİN MİSİNİZ 
04 Aralık 2019
OVİT GEÇİLMESİN Mİ İSTENİYOR!
30 Kasım 2019
KONU İSTİHDAM, RAKAMI DEĞİL NİTELİĞİ ÖNEMLİ !..
19 Kasım 2019
ÇAY İYİ KAZANDIRINCA RİZELİ KENEVİRİ UNUTTU
16 Ekim 2019
Rizeli ve Elazığlı Gençler Biz ANADOLUYUZ Dediler
28 Eylül 2019
DÖNDÜK MÜ YİNE BAŞA!
23 Eylül 2019
FERETİKONUN COĞRAFİ TESCİLİ VAR, KENDİSİ ?
08 Eylül 2019
KARADENİZ FOLKLORUNDA ARMONİK VE BAĞLAMA
14 Ağustos 2019
Vanpir Kelebek
18 Temmuz 2019
RİZE’DE Kİ SPOR TESİSLERİNE YEREL DEĞERLERİMİZİN ADININ VERİLMESİ, RAHMİ METİN BAŞKANDAN TALEBİMDİR
04 Temmuz 2019
Ne Vedat'mış Be
26 Haziran 2019
23 Haziranda Sevgi Dili Kazandı
10 Haziran 2019
Futbol Sadece Futbol Değildir !..
28 Mayıs 2019
RİZE’NİN ŞEHİR HASTANESİNE DEĞİL, HEKİME VE ENDÜSTRİYE İHTİYACI VAR
21 Mayıs 2019
Yeni Eğitim Matematiksiz mi ?
03 Mayıs 2019
ANAYASASI OLMAYAN İŞLETMELER / AİLE İŞLETMELERİNDE KURUMSALLIK
23 Ocak 2019
KASIMPAŞA GALİBİYETİ KÜMEDE KALMA ÜMİTLERİNİ YEŞERTTİ
30 Aralık 2018
RİZE MERKEZDE ZORUNLU KENTSEL DÖNÜŞÜM KARARI NASIL UYGULANACAK?
01 Ekim 2018
ÇAYKUR RİZE, COCU’YU GÖNDERİP ERSUN YANAL’A KAPI MI AÇACAK?
28 Eylül 2018
Vampir Kelebek Karadeniz'de Şimdide Arıcıları Tehdit Ediyor !..
24 Eylül 2018
Rize'de Kesilen Ağaç Konusunda Süreç İyi Yönetilemedi
31 Ağustos 2018
BAŞKAN KASAP’TAN ATMA TÜRKÜCÜ AHMET’E GECİKEN VEFA
08 Ağustos 2018
YANGIN EVİMİZDE, İŞİMİZDE. ALEVLERİN ÖNÜ ALINMALI
24 Temmuz 2018
SAMSUN-SARP DEMİRYOLU HATTI LÜKS DEĞİL, İHTİYAÇTIR
29 Haziran 2018
TÜRKİYE VE RİZE’DE 24 HAZIRAN’IN RAKAMLARLA ANALİZİ
16 Haziran 2018
NURAY AKSOY, MAMOŞ VE TEVAFUK
16 Haziran 2018
NURAY AKSOY, MAMOŞ VE TEVAFUK
10 Haziran 2018
İnsan Kaynaklarına Değer Veren Şirketlere Çalışmak
03 Haziran 2018
FENERBAHÇE’DE YILDIRIM ALİ KOÇ ARTIK BAŞKAN !
28 Mayıs 2018
ATATÜRK MİLLET BAHÇESİ VE İSTANBUL’UN HAVA LİMANLARI
25 Mayıs 2018
OLMADAN OLMUŞUN YÜKLEYECEĞİ RİSKE DİKKAT
26 Mart 2018
Tereyağı'nda Trabzon Kerameti
09 Mart 2018
KAFANIN İÇİ DAHIL YÜK TAŞIDIKÇA AĞIRLAŞIR.
05 Mart 2018
Herkesin Herkesi Yenebildiği Bir Garip Lig TFF 1. Lig !
12 Şubat 2018
Ezeli -Ebedi Rakibimiz Şampiyon Olsun Daha İyi
24 Ocak 2018
Siyasiler kampanyayı,Kime Neden Yapar !
30 Aralık 2017
Bari Asgari Ücretten Vergi Alınmasın !
02 Aralık 2017
ABD’DE Kİ KANITLAR TÜRK YARGISI İÇİN DE GEÇERLİDİR.
29 Kasım 2017
FW: FRANCHİSİNG BAYİLİK DEĞİLDİR, KOMPLE İŞLETMECİLİK MODELİDİR. RA Recep Ali Aksoylu Yanıtla| Bugün, 06:31 medya@acoor.net FRANCHİSİNG Bayilik Değildir.docx 22 KB 2 ekin (118 KB) Tümünü indir
21 Kasım 2017
RİZE RTEÜ’DE GARİP İŞLER OLUYOR…
09 Kasım 2017
EKMEĞİN DIŞI İÇİNDEN AZ Mİ KİLO ALDIRIYOR?
01 Kasım 2017
RİMER'in Rize yerel Kültürüne katkısı Kemençe,Tulum Mozika
23 Ekim 2017
GS – FB DERBİSİNDE CÜNEYT ÇAKIR NEDEN GÜNAH KEÇİSİ Kİ !..
Haber Yazılımı